Скільки платити за доставку газу у 2024 році мешканцям Дніпропетровщини. Як розрахувати суму самому (Інструкція)

Яка вартість оплати за доставку газу у 2024 році для мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Дніпропетровську філію "Газмережі".

Газові нарахування залежать від вашого споживання. Сума за розподіл газу, яку ви сплачуєте щомісяця, залежить від того, скільки газу ви спожили минулого року. Це правило діє відповідно до Кодексу ГРС.

Тобто, якщо ви зменшили споживання газу в 2023 році, то сума до сплати за його розподіл у 2024 році також буде меншою.

Наприклад, якщо ви спожили 360 кубометрів газу в 2023 році, то ваш щомісячний платіж за розподіл газу у 2024 році становитиме 45,36 гривень. Цей розрахунок можна провести самостійно, помноживши спожитий обсяг газу на тариф за розподіл, встановлений держрегулятором НКРЕКП.

Тариф на послуги розподілу газу для споживачів Дніпропетровської області, (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) не змінився і становить 1,512 гривні за 1 кубометр (з ПДВ).

Як самостійно розрахувати суму за розподіл газу

Щоб самостійно розрахувати суму за розподіл газу, вам потрібно знати два значення:

Спожитий обсяг газу за минулий «газовий рік». Цей обсяг ви можете знайти в платіжці за газ за 10 місяців 2023 року.
Тариф за розподіл газу. Це значення ви можете знайти на сайті НКРЕКП.
Для розрахунку суми за розподіл газу потрібно помножити спожитий обсяг газу на тариф за розподіл. Отриману суму потрібно розділити на 12 місяців.

Наприклад

Спожитий обсяг газу за минулий «газовий рік» = 360 кубометрів Тариф за розподіл газу = 1,512 гривні за 1 кубометр (з ПДВ)

Розрахунок:

360 м³ (ваш спожитий обсяг за «газовий рік») х 1,512 грн з ПДВ (тариф на Дніпропетровщині): 12 (місяців) = 45,36 грн – саме ця сума – ваш щомісячний платіж за розподіл газу.

Детальніше читайте: http://surl.li/piejx

Висновок

Сума за розподіл газу, яку ви сплачуєте щомісяця, залежить від того, скільки газу ви спожили минулого року. Якщо ви зменшили споживання газу, то сума до сплати за його розподіл також буде меншою. Ви можете самостійно розрахувати суму за розподіл газу, знаючи два значення: спожитий обсяг газу за минулий «газовий рік» і тариф за розподіл газу.

газ

газз

Нагадаємо, раніше ми писали

Де в Дніпрі здати ялинку на утилізацію. Список адрес у кожному районі міста