Дніпровських студентів запрошують отримати досвід та виграти гранти

Scholarship — це матеріальна винагорода, яку може отримати будь-який студент за підсумками конкурсу, якщо він вирізняється особливими академічними успіхами. Практика Scholarship використовується по всьому світі. В Україні гранти на сплату навчання студентів, що надаються представниками малого та середнього бізнесу, наразі також набирають популярність. Зокрема, дніпровських студентів запрошують взяти участь у новому конкурсі і позмагатися за грантовий бюджет 63 тисячі гривень. Молодь отримує вагомий досвід, а партнери – нові ідеї для ведення бізнесу.

Для кого конкурс

«У конкурсі можуть взяти участь студенти, які навчаються в українських вищих навчальних закладах на другому-п’ятому курсі та магicтри. Форма навчання – бюджетна та контрактна. Ви можете вчитися як на денній, так і на заочній формі. Для студентів на контрактній основі проводиться сплата року навчання в українському вузі в рамках оговореного гранту. Для бюджетної форми проводиться сплата додаткових курсів. Мета даного конкурсу – підвищення рівня фінансової грамотності української молоді», -- наголошує Олексій Бернацький, ініціатор соціального проєкту «Scholarship в Україні», директор агентства CyberShark.

В учасників є змога отримати три різних гранти.

«Перший грант https://reono.ua/grant у розмірі 15 тисяч гривень передбачає написання статті на тему «Бізнес-ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» Це аналітична стаття, що розкриває зазначену тему та містить рекомендації щодо покращення ситуації. Стаття повинна бути унікальною обсягом від тисячі до трьох тисяч слів. Мова написання роботи -- українська або російська. Другий грант https://smarty.sale/ua/uk/grant у розмірі 15 тисяч гривень – написання аналітичної статті на тему «Кешбек-сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі». Аби позмагатися за третій грант https://okacredit.ua/grant/ у розмірі також 15 тисяч гривень треба надати статтю аналітичного типу за темою «Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України». Робота має бути змістовною та унікальною. Текст обов’язково перевіряється на антиплагіат», -- коментує Юлія Валуєва, керівник проекту «Scholarship в Україні».

Хто і як оцінює

Перевірка надісланих робіт проходить за участі незалежних членів журі.

«За підсумком перевірки оберуть три найкращі роботи. Їхні автори будуть запрошені на захист. Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі. За результатами захисту визначать переможця. Учасники, які посіли друге і третє місце, отримають заохочувальні призи. Ми радимо всім спробувати свої сили і обов’язково брати участь у цьому конкурсі, адже це унікальна можливість заробити собі на навчання», -- наголошує Костянтин Жадько, завідувач кафедри підприємництва, маркетингу та економіки підприємства УМСФ, який був у складі журі минулого конкурсу.

Організатори наголошують, що гроші переможцям не видаються готівкою. Грошові кошти в безготівковому вигляді йдуть на оплату навчання. Участь у конкурсі на отримання гранту безплатна. Для цього необхідна попередня реєстрація.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні», можна ознайомитися на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua .