Філатов: «Дніпро передав ЗСУ ще 16 вантажівок та пікапів, і вже має контракт на нову велику партію авто»

Дніпро допомагає Збройним силам України і вкотре передає армії автівки для виконання бойових завдань. За увесь час місто надало військовослужбовцям шість сотень автомобілів. Про це пише Дніпровска панорама з посиланням на пресслужбу міської ради Дніпра.

Дніпро продовжує системно забезпечувати українських захисників автомобілями, які місто купує коштом бюджету. Передані нині вантажівки здатні перевозити більше ніж 2 тонни. Пікапи — близько 750 кг. Усі машини підходять для пересування складним бездоріжжям.  Старший лейтенант ЗСУ Леонід називає це ключовою характеристикою для машин на фронті.

«Це зручно за нинішніх погодних умов. Потреба в автомобілях є завжди, бо це, можна сказати, розхідний матеріал. Війська постійно десь рухаються, пересуваються, щось перевозять. Ну і ще їх (машини, — ред.) можна устаткувати під будь-яке обладнання і зброю», — наголошує військовий.


Як відомо, у Дніпрі є новий проєкт захисту неба від російських БПЛА, зокрема і «шахедів». Це модернізовані великокаліберні кулемети і зенітні гармати, які устатковують якраз на такі машини.

зсу філатов

Загалом від початку повномасштабного вторгнення рф Дніпро відправив на фронт понад 600 вантажівок і легковиків.

«Зараз ми законтрактовані ще на 80 вантажівок. Це те, що дуже потрібно нашим військовим. Продовжуємо працювати, продовжуємо допомагати фронту. Прошу всіх приєднуватися до наших благодійних фондів, сплачувати податки. Разом до Перемоги!» — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

автівки зсу

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Дніпропетровській області зазнали ударів з артилерії три громади.