Голландські тюльпани розцвіли на вулицях Дніпра. Локації, де зробити гарні фото

У Дніпрі цього року з'явились нові ділянки з тюльпанами. Одна з них — сквер Старова. Там на центральній алеї навколо герба України розквітла понад 1 тис. жовтих квітів. Пол це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міську раду.

На їхньому фоні гостя міста Катерина Місюра фотографує свою подругу:

род

крас3крас3

«Я хоч і не з Дніпра, але ми тішимося тим, наскільки місто стало красивим. Дуже гарні квіти, підіймають настрій, та й фото виходять красиві. Ми ще гуляли по просп. Науки та на набережній — і там теж дуже красиво». 

тюль1

Незважаючи на третій рік повномасштабної війни, комунальники Дніпра роблять усе, аби щовесни квіти тішили містян. Цьогоріч у парку Зелений Гай та сквері Старова висадили 5 тисяч тюльпанів, які Дніпру подарували партнери з Королівства Нідерландів. 

«У сквері Старова ми висадили жовті цибулини сорту «Санрей». Вони невибагливі і догляд за ними досить легкий. Крім цього, внесли добрива, аби вони гарніше квітли», — розповіла начальниця служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» ДМР Любов Чадіна. 

тюл

Одна з переваг тюльпанів — вони багаторічні. Уже кілька років квіти можна зустріти не лише у парках, а ще на 10 локаціях по всьому місту: набережна, просп. Науки, просп. Миру, просп. Д. Яворницького, Січеславська Набережна, Сонячна Набережна, розв?язка Кайдацького мосту, бульвар Слави та інші. 

«Ці багаторічні тюльпани комунальники висаджували декілька років тому. Їхня основна перевага, що вони не потребують додаткового догляду та самостійно ростуть. 

Завдяки цьому щороку бачимо велику кількість квітів і не витрачаємо кошти з бюджету. Це у період воєнного стану дуже важливо. Але хочеться звернутись до мешканців з проханням: не виривайте квіти, адже у вас вдома вони стоятимуть один день, а всіх мешканців Дніпра вони радуватимуть ще тривалий час», — зауважив керівник проєктно-виробничого відділу КП «Міськзеленбуд» ДМР Сергій Овчаренко.

крас2

Уже кілька років квіти можна зустріти не лише у парках, а ще на 10 локаціях по всьому місту: 

▪️набережна, 
▪️просп. Науки, 
▪️просп. Миру, 
▪️просп. Д. Яворницького, 
▪️Січеславська Набережна, 
▪️Сонячна Набережна, 
▪️розвʼязка Кайдацького мосту, 
▪️бульвар Слави та інші.

крас1

крас

крас5

крас6

крас4