Купити повербанк у Дніпрі: скільки коштує і як правильно обрати

Торішні багатогодинні відключення світла навчили дніпрян виживати за будь-яких умов. Повербанки, генератори, ліхтарі, лампи -- всі ці прилади стали невід’ємною частиною нашого життя. Утім, якщо ви ще не придбали повербанк, то саме час це зробити, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на "Наше місто".

Повербанки у наш непростий час повинні бути у кожного, -- розповідає пан Олександр, електрослюсар, досвідчений експерт з питань електроніки. --  Але, зрозуміло, що ціна повербанка залежить від його ємності. Наприклад, якщо вам потрібно зарядити мобільний телефон, то ємність може бути злегка меншою, наприклад 10000 mAh, а що стосується планшета чи якогось іншого гаджета, то ємність має бути звісно більшою, приблизно 27000mAh. Тому, на цьому вже можна заощадити та купити більш потужний повербанк, якого буде вистачати на все. Звісно, я б радив купувати повербанки від відомих фірм, тому що знижується ризик здуття.

купити повербанк Дніпро

Найважливішим під час користування є техніка безпеки. Треба уважно слідкувати за станом повербанка та перевіряти батарею на здуття, перегрів та інше. 
Саша пережив минулорічний блекаут у Черкаській області.

Майже весь блекаут я провів у селі біля Черкас, -- розповідає він. -- І, зрозуміло, що графіки відключення світла майже ніколи не співпадали з дійсністю. Іноді, коли були дуже страшні обстріли, електроенергії могло не бути більше доби. Тому, два моїх повербанки у цій ситуації дуже допомагали не тільки мені, а ще й моїм близьким. Один з них я купував на Аліекспрес до війни (150 грн), але блекаут він не пережив. Моя дівчина вчасно помітила, що він здувся та його довелось здати в утилізацію. Інший повербанк я придбав за 2 тисячі грн, вже під час блекауту.

Використані повербанки, батарейки та інші прилади треба здавати в спеціалізовані ємності, які можуть знаходитись в супермаркетах чи магазинах техніки.

купити повербанк Дніпро
Ці пристрої можна придбати в інтернет-магазинах.
Новий середній павербанк на 10000 mAh на платформі OLX можна купити за ціною від 400 до 800 грн, але гарантія є не у всіх продавців.

ціни на повербанк Дніпроціни на повербанк Дніпро
На платформі PROM.UA дають гарантію на пристрої, але ціна вже не 400, а від 592 грн по акції. 
Якщо брати повербанк у спеціалізованих магазинах, то його ціна складає від 435 грн.

Також раніше ми писали В Україні зросла роздрібна ціна на автогаз