Квадрокоптери, рушниці й планшети: військові в польових умовах застосовують допомогу від Дніпра

Військова бригада аеророзвідки в польових умовах протестувала отримані від мерії Дніпра два квадрокоптери «Кажан», дві антидронові рушниці та планшети. Усе придбано коштом міського бюджету в рамках муніципальної програми сприяння обороні міста. Передає Дніпровська панорама з посиланням на сайт Дніпрорада.

Ми постійно комунікуємо з військовими частинами і за їхніми запитами продовжуватимемо допомагати нашим захисникам — ЗСУ, Територіальній обороні, Національній гвардії. За минулий рік придбали і передали 317 розвідувальних квадрокоптерів (з них 78 оснащені тепловізійними камерами) та два ударні дрони «Кажан». А також комп’ютерне, навігаційне обладнання, системи відеоспостереження, кабельну продукцію, радіостанції, пристрої для підзарядки тощо, — підкреслив заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков. 

 Технічні, нестандартні пристрої, засоби дуже допомагають у веденні війни, зокрема для збереження життів наших бійців. Наприклад, ці чудові антидронові рушниці — теж один із засобів захисту для наших військових, позицій, укріплень від спостереження противника. Умови нашої стрільби різними гарматами будь-яким калібром вимагають надзвичайної точності, нестандартності, винахідливості. Тож такі «Кажани» і потрібні, аби і вдень, і вночі точно побачити об’єкти,- коменттує військовий із позивним «Вольфрам» 

Серед найчастіших запитів від військових, які отримуємо, — квадрокоптери, антидронові рушниці, планшети, які дуже потрібні, аби бачити картинку запису тощо. Загалом з початку року, аналізуючи отримані запити щодо потреб військових, вже придбали 450 планшетів. Торік передали 26 антидронових рушниць. З початку цього року вже закупили таких п’ять, дві з яких сьогодні протестували в польових умовах разом із нашими захисниками. Завжди дослухаємось до побажань військових. Наприклад, антидронові рушниці спочатку брали звичайні, а потім хлопці попросили їх вдосконалити — додати ще акумулятор, триногу, пульт дистанційного управління, кабель. Це дозволяє управляти такими рушницями з окопів. Тобто зараз це вже більш удосконалені моделі. Аналізуємо потреби військових, їхні запити й обов’язково продовжуватимемо допомагати, - додала директорка комунального підприємства «Інфо-рада-Дніпро» Альона Чуєва.

 Раніше ми писали про: У Дніпрі для студентів-правоохоронців змоделювали місця воєнних злочинів росії