Місячний календар стрижок на червень 2024. Календар сприятливих і несприятливих днів

Хочете знати, коли найкраще підстригтися в червні 2024 року, щоб отримати не лише красиву, але й здорову зачіску. А коли краще перенести похід до перукаря. 

4 червня: Місяць старіє і переміщається в сузір'я Тельця. Енергетика цих днів сприятлива для створення нового образу. Стрижка волосся допоможе їх зміцненню, а нова зачіска стане символом натхнення та нових перемог як у діловому середовищі, так і щодо особистих взаємин.

5, 6, 7 червня: Місяць переходить у сузір'я Близнят. Стрижка волосся в цей період небажана, особливо 6 червня, в день Молодика. Цей період можна присвятити процедурам, що доглядають, виконати які можна в домашніх умовах. Народні рецепти краси допоможуть кріпити локони по всій довжині, зробити їх блискучими та слухняними.

8, 9 червня: зростання Місяця в Раку — період суперечливий. Астрологи рекомендують стригти волосся лише в тому разі, якщо є впевненість у виборі нової стрижки. Якщо є сумніви, то волоссю краще дати спокій або записатися до перевіреного майстра, щоб скоригувати існуючу зачіску.

10, 11 червня: зростання Місяця у сузір'ї Лева додає сил і покращує настрій. Цей період — чудовий час для перетворення, особливо якщо хочеться впустити в життя зміни. Локони відростатимуть швидше, тому варто вибирати зачіски, які збережуть охайний зовнішній вигляд через час.

12, 13, 14 червня: зростання Місяця в Діві — час класичних стрижок, які не відволікатимуть уваги і подарують впевненість. Експерименти в такий період будуть недоречними, а ось класичні стрижки, а також фарбування в натуральні відтінки допоможуть залучити успіх у діловому середовищі.

15, 16 червня: Місяць набирається сил у сузір'ї Терезів. Стрижка волосся тим часом посилить привабливість і допоможе зберегти самовладання у складних ситуаціях. Астрологи рекомендують вибирати 16 число для зміни іміджу, а 15 червня зайнятися доглядом своїх локонів.

17, 18, 19 червня: з понеділка по середу зростаючий Місяць буде в сузір'ї Скорпіона. Стрижка волосся у перші пару днів допоможе залучити удачу у будь-якій сфері життя. Цей період — чудова можливість заявити про себе сміливою зачіскою. 19 червня астрологи рекомендують не стригтися, а підрівняти кінчики волосся, щоб запобігти їх ламкості.

20, 21 червня: зростання Місяця в Стрільці — неоднозначний час. Нова зачіска може спровокувати небажані емоції, тому від кардинального перетворення краще відмовитись. У цей період можна вдатися до народних способів для набуття краси та привабливості.

22, 23 червня: Повний Місяць у Козерозі 22 червня — не найкращий день для змін. Будь-які нововведення можуть з легкістю злякати успіх і послабити енергетику. Підрівняти локони краще 23 числа, щоб зробити зовнішній вигляд охайним та привабливим.

24, 25 червня: Місяць продовжує втрачати сили в сузір'ї Водолія. Ці дні можна назвати сприятливими для зміни іміджу, якщо вибирати вже перевірені стрижки. Нова зачіска може спровокувати небажані емоції, тому варто вибрати перевірений часом варіант.

26, 27 червня: старіння Місяця в Рибах — нейтральний період. У цей час астрологи рекомендують не робити екстравагантних стрижок, щоб не загострювати взаємини з оточенням. А класичні зачіски будуть доречними, допоможуть посилити привабливість та залучити до життя щастя.

28, 29 і 30 червня: Місяць повертається до сузір'я Овна. Стригти локони у цей час можна, але з огляду на структуру волосся. Астрологи рекомендують не нехтувати масками, що зміцнюють, а також заварювати цілющі трави. Відвари допоможуть зберегти волосся міцним і блискучим, наситити його силою по всій довжині.