На Україну суне антициклон Yogi. У Дніпрі та області зміниться погода

Із сьогоднішнього дня, 12 червня, середи задуха з високою температурою повітря почне з України відступати. На заході буде +17+22 градуси. На півночі +20+24 градуси. У центральних областях України всьонєтакоднозначно - на Вінниччині +22+24, на Черкащині +24+27, на Полтавщині +26+29 градусів, у Кропивницькому з районами +25+28, на Дніпропетровщині ще попарить, до +30 градусів. Про це розповіла в своїх соцмережах відомий синоптик Наталка Діденко, передає Дніпровська порадниця.

У південній частині +30+33 градуси, на Одещині +28+30 градус.

На сході України спека затримається, +30+34 градуси.

Грозові зливи пройдуть в Україні в середу повсюди, проте, як завжди влітку, місцями та періодично. В окремих районах можливі град та шквали, обережно!

Проте в денні години 12-го червня антициклон із заходу Європи на ім'я Yogi дасть потиличника атмосферним фронтам і зсуне їх східніше.  Карта внизу.
Тому завтра західна частина України отримає паузу в дощах. Але вдень, бо найближчої ночі ще там подощить.

У Києві 12-го червня очікуються дощ та грози, місцями при грозах град та шквали! Також ймовірні сильні зливи, тому можливі підтоплення вулиць у місцях недостатньо почищених стоків та надлишку заасфальтованої території. 
У столиці із завтрашнього дня знизиться температура повітря, вдень передбачається проти сьогоднішніх +26, +27 градусів відчутно свіжіші +19+21 градус. 

Дихайте на здоров'я, милуйтеся трояндами, постіть веселки після дощу, донатьте щодня на нашу перемогу, не забувайте парасолі, можна вже робити кабачкові млинці та малосольні огірки, не захоплюватися попри тренди овочами та фруктами, гастрит нікому не треба)) міняти вчасно свіжу воду котам, економити електроенергію на кондиціонерах і не тільки - навіть природа для нас старається, знижує температуру повітря, - прокоментувала Наталка Діденко.

синопсино