Навчальний рік 2023-24 у Дніпрі: чому в школах ввели другу зміну

Скоро учні Дніпра, а також діти вимушених переселенців, підуть до школи. Перерва була досить великою. Спочатку ковід, потім повномасштабна кровопролитна війна. Тому напередодні нового очного навчального року батьків багато чого цікавить. Серед популярних питання введення другої зміни, пише Дніпровська панорама з посиланням на «Наше місто»

Про те, чому було прийняте рішення про введення другої зміни та як діти, які навчаються ввечері, будуть встигати робити домашні завдання та відвідувати гуртки, розповідає Олена Яковенко, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики.

Тому що в Україні війна. Державна служба якості освіти провела дослідження – були визначені освітні втрати. Не всі діти можуть якісно навчатись у дистанційному форматі. Та й вчителі не завжди можуть таким чином надати якісні знання. З різних причин – як суб’єктивних, так і об’єктивних. Тому Комітетом з питань освіти та науки Верховної Ради було запропоновано міським радам сприяти поверненню учнів на змішане навчання. Але ми не говоримо про те, що це буде на 100% змішана форма. Батьки мають можливість обрати – змішаною вона буде чи дистанційною. Також залишається індивідуальна форма – екстернат, сімейна форма.

Також раніше ми писали Навчальний рік 2023-2024 у Дніпрі: коли будуть починатись та закінчуватись уроки