Приберіть у хаті: що ще варто зробити у народне свято 19 червня, аби прийшов успіх

Сьогодні, 19 червня, Всесвітній день альбатроса. Віряни вшановують пам'ять святого апостола Юди, брата Господнього по плоті. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.

Що сьогодні за церковне свято

19 червня в церковному календарі – день пам’яті святого апостола Юди, брата Господнього по плоті. Він також відомий як Тадей або Левій, був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Є автором одного з новозавітних послань — Послання Юди. У християнській традиції він відомий як брат Господній, що означає, що він був близьким родичем Ісуса, ймовірно, його двоюрідним братом. Вважається, що його батьками були Клеопа і Марія Клеопова, яка була сестрою або близькою родичкою Діви Марії.

Святий Юда проповідував Євангеліє в різних частинах світу. Після Вознесіння Христа він проповідував у Юдеї, Самарії, Сирії, Месопотамії, Лівії та інших регіонах. Він завжди був ревним проповідником віри та неодноразово зазнавав переслідувань за свої проповіді. За переданням, він загинув мученицькою смертю, ймовірно, в Персії або Месопотамії, де був убитий за наказом місцевих правителів.

Що не можна робити 19 червня

  • Суворо заборонено відмовляти у допомозі нужденним.
  • Не можна давати в борг гроші — на вас буде чекати бідність.
  • Пасічникам не варто перераховувати бджіл — комахи почнуть хворіти.

Народні прикмети і традиції на 19 червня

Серед наших предків існувало чимало цікавих прикмет на цей день:

  • дивилися, який сьогодні день: злі бджоли — до посухи;
  • від самого ранку бджоли вже вилетіли за медом — буде хороший день;
  • бджоли сидять у вулику і не вилазять — до дощу;
  • сонні бджоли — чекайте на похолодання.

День вважався вдалим для початку будь-яких справ, що пов'язані з ремонтом або переїздом. Все, що ви розпочнете цього дня закінчиться успішно.

Іменини

Які сьогодні іменини: Іван, Ян, Марія.

Талісман дня

Талісманом людини, народженої 19 червня, є берил. Це досить твердий, але водночас крихкий камінь. Здавна вірили, що берил дарує життєрадісність, привітність.

Також раніше ми писали Перша літня Повня 2024: як залучити щастя та успіх