Рідна Дніпру і завжди матиме підтримку міста. Філатов привітав 128-му бригаду «Дике поле» з четвертою річницею заснування
Рідна Дніпру і завжди матиме підтримку міста. Філатов привітав 128-му бригаду «Дике поле» з четвертою річницею заснування. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міську раду.
26 лютого 128-ма бригада «Дике Поле» відзначає четверту річницю свого заснування. У Музеї історії Дніпра бійцям вручили почесні нагороди.
«Святкування кожної річниці - це завжди про спогади. Я памʼятаю, як усе створювалося. Як із багатьма ми зустрічалися ще до початку повномасштабного вторгнення, бо розуміли, що буде далі. Дуже важливо, що сьогодні ми в музеї історії Дніпра. Ми створювали його як музей людей. І важливо, що бригада викарбувала себе в історії Дніпра. Не лише в назвах вулиці, а й тут — у музейній експозиції», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.
Під час церемонії бійці отримали почесні міські нагороди, зокрема медалі «Захиснику Вітчизни».
Серед нагороджених — військовослужбовець Андрій із позивним «Чорнозем». Чоловік прийшов до лав бригади у перші місяці повномасштабного вторгнення. Служив сапером, але при заході у Старомайорськ під час контрнаступу отримав серйозне поранення та втратив ногу. Попри тяжке поранення, чоловік повернувся до підрозділу, де нині працює з наземними роботизованими комплексами.
Андрій передав до фондів музею унікальний експонат — укулеле, яке він власноруч виготовив із корпусу танкової міни. Цей предмет стане частиною виставки «Щодня за лаштунками війни», яка розповідає про побут та щоденний подвиг воїнів.
Разом з цим, під час церемонії нагородження згадували й шлях, який пройшла бригада за чотири роки повномасштабної війни росії проти України.
«Щомісяця у нас приходить по 200 людей. Це дає можливість заміняти тих, хто на полі бою. Бригада стала іншою. Ми тримаємо рубежі. Я дуже вдячний вам, усій бригаді», — сказав командир 128-ї бригади «Дике Поле», полковник Руслан Бондар.
Зі свого боку, заступник командувача угруповання військ Південь полковник Даніяр Петрюк додав, що має побажання, аби 5-ту річницю заснування військові відзначили вже в мирній Україні, котра перемогла ворога.
Нагадаємо, раніше ми писали
Як відновити паспорт громадянина України внутрішньо переміщеним особам, які втратили всі свої документи