Рух транспорту у Дніпрі: на яких маршрутах відбудуться зміни

20 жовтня 2023 року декі автобусні та трамвайні маршрути курсуватимуть зі змінами. Це пов'язане з ремонтними роботами, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Автобуси

У зв'язку з виконанням ремонту дорожнього покриття по вул. Перемоги вносяться зміни в рух автобусного маршруту № 34. Він курсуватиме в об'їзд через вул. Козака Мамая без проїзду зупинки "Провулок Студентський".


Трамваї

Також з 11:00 до 15:00 трамваї №12 прямуватимуть скороченим маршрутом від заводу Металовиробів до вул. Ігоря Сікорського без заїзду до пл. Старомостова. Зміни пов’язані з ремонтом контактної мережі по вул. Вартових Неба.

Окрім того у зв'язку з ремонтом трамвайного переїзду на перехресті вул. Січеславської Набережної - вул. Княгині Ольги з 9:30 до 18:00 трамваї №12 та №17 прямуватимуть на пл. Старомостову через вул. Вокзальну без заїзду до Річкового вокзалу, а маршрут №19 скорочується до пл. Десантників (район Амурського мосту) без заїзду на пл. Старомостову.

Усі інші трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня.

Загалом на маршрути електротранспорту вийде 220 одиниць рухомого складу.

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad


Або у Telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot

Також по місту працюватиме 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 685 автобусів (з них 106 - великої місткості).

Раніше ми писали Мешканці Дніпра згадали свій найстрашніший день за 600 діб війни (відео)