Снігопад на Дніпропетровщині. Рятувальники відбуксували застряглу маршрутку з пасажирами та витягли зі сніжного полону швидку

Рятувальники всю ніч долали наслідки снігопаду. 24 рази прибирали повалені дерева та гілки, відбуксували застряглу маршрутку з пасажирами та допомогли проїхати на виклик медикам. На Дніпропетровщині рятувальники впродовж ночі долали наслідки снігопаду, повідомляє Дніпровська панорама.

Рятувальники Дніпропетровщини ліквідовували наслідки погіршення погодних умов на території області. Прибирали повалені дерева, надавали допомогу медикам та буксирували маршрутне таксі.  

З вечора до Служби порятунку «101» надходила найрізноманітніша інформація щодо наслідків негоди. Так, в Нікопольському та Кам’янському районах надзвичайники надавали допомогу працівникам екстреної медичної допомоги які через погодні умови не мали змогу проїхати на виклик. 


Також, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що маршрутне таксі з пасажирами в салоні застрягло поблизу селища Тритузне Новопокровської селищної територіальної громади Дніпровського району. Надзвичайники відбуксували пасажирський транспорт на асфальтовану дорогу.

Фахівці Служби порятунку «101» 24 рази залучались на прибирання повалених дерев та гілок які перешкоджали руху автомобільного транспорту. 

снег

снег3

снег5

снег6


снег7

снег8

снег9

снег10