У Дніпрі спецбригади відключають воду боржникам. Відомі дати та адреси

У Дніпрі КП Дніпроводоканал і на цьому тижні продовжить відключати воду боржникам. Про це повідомляє Дніпровська порадниця. Кому вже завтра можуть відключити воду, за який борг, читайте усі подробиці далі.

Через заборгованість мешканців приватного сектору Амур-Нижньодніпровського та Шевченківського районів міста, з 20 по 24 травня спеціалізованою бригадою будуть проведені відключення послуги водопостачання за наступними адресами:

кусо

Загальна сума боргу мешканців зазначених адрес перед КП «Дніпроводоканал» становить 480 033,13  грн.

Також з 20 по 24 травня спеціалізована бригада КП «Дніпроводоканал» буде відключати послугу водовідведення мешканцям багатоквартирних будинків Амур-Нижньодніпровського та Шевченківського районів міста, які заборгували підприємству 1 536 763,86 грн:

кусо1

Відключення проводяться згідно  Постанови КМУ № 1405 від 29.12.2023 р., відповідно до якої уряд зняв мораторій на нарахування штрафів та припинення надання комунальних послуг абонентам, які мають заборгованість, в регіонах, де не ведуться бойові дії.

КП "Дніпроводоканал" йде назустріч споживачам, які мають фінансові труднощі, пропонуючи їм укласти договір на реструктуризацію. Для отримання роз’яснень звертайтесь до Центрів абонентських послуг ТОВ "ЄРЦ КП".