У Дніпрі триває комплексна підготовка до опалювального сезону: йде заміна аварійних ділянок трубопроводів опалення

У Дніпрі за завданням міського голови Бориса Філатова продовжують комплексно готуватися на наступного опалювального сезону. Ремонтують не лише обладнання в котельнях, теплорозподільчих пунктах, а й тепломережі. Нині ж ремонтні бригади комунального підприємства "Теплоенерго" замінюють аварійні ділянки трубопроводів опалення по вулиці Калиновій на декількох локаціях - загалом йдеться про ремонт 500 метрів тепломережі. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на Дніпро TV

Ремонтники Дніпро

"Тут проходить магістральний трубопровід від котельні на вул. Батумській. Замінюємо аварійні ділянки. Роботи розпочалися на початку цього тижня і вже до кінця наступного закінчимо. Обов’язково відновимо благоустрій у місцях ремонту", - розповів старший майстер теплової дільниці КП "Теплоенерго" Віктор Дадіверін. 

Ремонт Дніпро

"Тут траплялися пориви, тому аби не було аварійних ситуацій під час опалювального сезону, замінюємо аварійні ділянки. Словом,  продовжуємо виконувати необхідні капітальні ремонти, аби комплексно підготуватися, щоб мешканці були з якісною послугою теплопостачання", - зазначив майстер дільниці згаданого комунального підприємства Данило Ямаєв.

Ремонт труби

На іншій ділянці по вул. Калиновій теж тривають ремонтні роботи на теплотрасі.

"Замінюємо магістральний трупровід на більший за діаметром. Тут були пориви, які оперативно усували. Аби це не повторилося, виконуємо капітальний ремонт. Звісно, благоустрій на місці теж відновимо: заасфальтуємо, де потрібно, приберемо. 5 травня роботи розпочалися і 12 червня плануємо закінчити", - прокоментував Віктор Дадіверін. 

Сварка Дніпро

Зі свого боку майстер теплової дільниці КП "Теплоенерго" Вадим Голуб додав, щр на даній локації по вулиці Калиновій замінюють аварійну ділянку трубопроводу протяжністю 300 метрів, і усе необхідне обладнання, устаткування для ремонту ремонтники мають.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, де у Дніпрі зараз ремонтують автошляхи.