У Дніпрі великі зміни в роботі транспорту з 9 серпня. Схема руху

До уваги пасажирів! З 9 серпня у Дніпрі діятимуть тимчасові зміни у русі громадського транспорту. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міську раду.
 
З 9 серпня у Дніпрі діятимуть тимчасові зміни у русі громадського транспорту у зв’язку з перекриттям частини вул. Князя Володимира Великого для проведення ремонтних робіт. Орієнтовний термін завершення робіт – до кінця 2025 року.

Тролейбуси:

 • Маршрути № 2 та № 12 будуть об’єднані у тимчасовий маршрут «ж/м Парус – ж/м Перемога (пров. Добровольців)».
 • Тролейбуси № 7, № 14, № 17 та № 20 курсуватимуть лише до вул. Князя Володимира Великого. Кінцева зупинка – «Мост-Сіті центр».


Автобуси:

 • Маршрут № 38 також скоротять до зупинки «Мост-Сіті центр».
 • Кінцеві зупинки маршрутів № 23, № 57-А та № 88 буде перенесено на пл. Успенську.
 • Кінцева зупинка автобуса № 120 зміниться – тепер вона розташовуватиметься на вул. Володимира Мономаха (поруч із кінцевою зупинкою маршруту № 121). У напрямку ж/м Перемога автобус курсуватиме за новою схемою: вул. Володимира Мономаха – просп. Дмитра Яворницького – вул. Воскресенська – вул. Січеславська Набережна, далі – за основним маршрутом.
 • Автобус № 121 у напрямку ж/м Парус курсуватиме в об’їзд: вул. Володимира Мономаха – просп. Дмитра Яворницького – вул. Юліуша Словацького – вул. Січеславська Набережна, далі – за основним маршрутом.

 Для зручності пасажирів буде організовано тимчасову зупинку громадського транспорту по вул. Січеславській Набережній, у районі буд. № 29.