У Дніпрі відкриваються дитячі садочки. Які уже працюють (фото)

У місті Дніпро садочки готові до роботи у змішаному режимі. 20 садків відкривають свої двері. Всі ці заклади мають облаштоване найпростіше укриття. Це обов’язкова умова для роботи садочка в очному режимі. У Дніпрі сьогодні, 31 жовтня, чергова по місту заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко відвідала дитячий садочок, який вже відкрив двері для малечі, повідомляє Дніпровська панорама.

А з листопада поступово будуть відкриватися по 5 закладів дошкільної освіти щотижня, тобто до кінця листопада змішано працюватиме 47. 

Освітній процес організовано в режимі роботи груп короткотривалого перебування, це не більше 4 годин. У таких групах до 15 дітей. 

Такі групи вже близько місяця працюють у 8 школах міста, де є дошкільні підрозділи

Також перевірила готовність пункту незламності у Ліцеї №54. За дорученням міського голови у місті було облаштовано пункти незламності на базі 46 комунальних закладів загальної середньої освіти відкрито Пункти Незламності місткістю від 120 до 500 осіб.

У Пункті облаштовано ігрові зони для дітей, місця для приготування гарячих напоїв, підзарядки гаджетів та санітарні кімнати, встановлено генератори. Оснащено миючими засобами та санітарно-гігієнічними товарами (рідке мило, туалетний папір, паперові рушники), є цукор та кава у стіках, чай у пакетиках.

У пунктах незламності також можна скористатися в кімнаті/куточку матері та дитини пеленальним столиком, місцем для годування немовлят.

Є куточок психологічної та медичної допомоги, кімната або куточок для відвідувачів з тваринами

Пункти незламності також забезпечені інтернет-зв’язком (WI-FI), тепловими пушками, пледами, питною водою.

На випадок блекауту пункт незламності повністю готовий.

садик5

садик4

садик3

садик2

садик1

Нагадаємо, раніше ми писали

У Дніпрі з 1 листопада змінять швидкісний режим. Список ділянок