В Україні зміняться умови виходу на пенсію. Вихід на пенсію стане ще складнішим

В Україні зміняться умови виходу на пенсію. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Департамент правового забезпечення Дніпровської міської ради 


  Якщо страховий стаж громадянина України до досягнення ним 65 років становитиме менше 15 років, він не має права на отримання пенсії. Йому буде доступна тільки тимчасова соціальна допомога, розмір якої не перевищує прожитковий мінімум. Водночас кожні пів року буде потрібно підтвердження права на отримання такої виплати.
  Щоб піти на заслужений відпочинок в 2024 році потрібно не менше 31 року страхового стажу, повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України   https://www.pfu.gov.ua/.../410339-umovy-pryznachennya.../

  Від 2025 року вихід на пенсію для українців стане ще складнішим. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог.
  Крім того, впродовж наступних п’яти років вимоги до кількості років офіційної трудової діяльності зростатимуть щороку на рік. Тобто тим, хто досягне пенсійного віку в 2028 році, необхідна для призначення пенсії тривалість страхового стажу становитиме 35 років.