В YASNO зробили важливу заяву по форматах рахунку за світло в Дніпрі

Кожен клієнт YASNO може обрати формат рахунка, який вважає для себе найбільш зручним: паперовий чи  електронний. У той час, як частина клієнтів продовжує очікувати листоношу з паперовими рахунками, зростає кількість тих, хто обирає – електронні. І саме ці клієнти отримують ряд переваг. Розповідаємо, чому експерти YASNO підтримують рішення про перехід на електронні рахунки за електроенергію, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на пресслужбу YASNO.

Згідно діючих Правил роздрібного ринку електричної енергії для здійснення розрахунків за фактично спожиту електроенергію постачальник має сформувати та виставити клієнту платіжний документ у паперовій або електронній формі. Кожен клієнт обирає самостійно, який формат рахунка використовувати. Електронний рахунок, як і паперовий, містить ідентичну інформацію, що необхідна для клієнта.

Але обравши електронний рахунок, клієнт отримує додатково:

можливість згенерувати електронний рахунок і сплатити його самостійно в Особистому кабінеті YASNO, не чекаючи листоношу з паперовими рахунками;
здійснювати власний моніторинг споживання електроенергії, адже інформація за всі місяці зберігається в Особистому кабінеті, це дозволяє за потреби приймати рішення щодо впровадження енергоефективних заходів;

усі оплати через Особистий кабінет зберігаються у розділі «Мої платежі через Інтернет» у pdf-форматі, тому їх можна переглядати у будь-який час та аналізувати свої витрати на електропостачання;

можливість обрати платіжну систему, яка не передбачає комісію за проведену оплату;
платіж через Особистий кабінет зараховується миттєво;
завжди можна самостійно роздрукувати квитанцію про сплату за електроенергію, якщо у цьому виникне потреба.
Ті клієнти, котрі обирають електронні рахунки за електроенергію також демонструють свою позицію щодо захисту довкілля, адже завдяки переходу на електронні рахунки, зменшується потреба в папері, який потрібен для друку рахунків і відповідно зменшується потреба у вирубці дерев, з яких виготовляють папір.

А ще, за відмову від паперової платіжки, клієнти YASNO – учасники Програми лояльності YASNOЛОВ будуть щомісяця отримувати бонусні бали. Накопичуючи їх, можна купувати зі знижкою  енергоефективні товари в магазині YASNO shop або користуватись вигідними тарифами від національного онлайн-кінотеатру Sweet.tv.

Нагадаємо, відмовитись від паперового рахунка і перейти на електронний, можна одним кліком в Особистому кабінеті YASNO. Для цього на сторінці, що відкривається одразу після входу до кабінету, необхідно натиснути «Обрати електронний рахунок». І вже наступного місяця клієнт отримає електронний рахунок, замість паперового.