Важлива заява від YASNO. Як в Дніпрі оплачувати електроенергію за декількома особовими рахунками

YASNO створив сервіси, які дозволяють сплачувати за спожиту електроенергію за декількома особовими рахунками. Це стане в пригоді клієнтам, котрі мають у власності декілька квартир або хочуть допомогти сплатити, наприклад, бабусі чи одиноким сусідам, котрі потребують допомоги. YASNO підготував покрокову інструкцію, як це можна робити за лічені хвилини, повідомляє Дніпровська панорама.

Особовий рахунок – це числовий ідентифікатор клієнта, який присвоюється при укладенні договорів про розподіл та постачання електричної енергії. Особовий рахунок зазначається у кожній квитанції за електроенергію від YASNO. Дізнатись його також можна зателефонувавши до контакт-центру або звернувшись в енергоофіси постачальника. 

Сплачувати за електроенергію за декількома особовими рахунками за допомогою онлайн-сервісів YASNO просто і зручно. Робити це можна через:

Особистий кабінет

Щоб підключити додаткові особові рахунки, варто в Особистому кабінеті натиснути кнопку «Додати об'єкти» і вказати необхідну інформацію. Після цього у кабінеті відображатимуться всі додані особові рахунки. Таким чином не буде потреби вводити їхні дані щоразу. Це дуже зручно, якщо необхідно за когось сплачувати щомісяця. Функціонал кабінету дозволяє додавати необмежену кількість особових рахунків.

чатботи у Viber та Telegram

Через головне меню в обох чатботах можна підключити по 5 особових рахунків та швидко сплачувати за потреби.

сервіси Оплата за адресою та Оплата за особовим рахунком

Дані сервіси дозволяють здійснювати оплати за інших клієнтів без реєстрації, достатньо лише ввести номер особового рахунка або адресу. Ці сервіси зручно використовувати, якщо є потреба у разовій допомозі в оплаті за електроенергію.

Нагадаємо, раніше ми писали

Мати викликала лікаря з ОLX. В Одесі померли 4-річні брат та сестра, поївши овочів з ринку