Який iPad вибрати у 2024 році: Air або Pro

Ринок планшетів пропонує широкий вибір пристроїв, і iPad залишається одним із найпопулярніших завдяки відповідності ціна-якості від Apple. Сьогодні ми розглянемо, чому ж усе-таки варто віддати перевагу айпад в kvshop і який саме планшет обрати, якщо ви хочете пристрій для навчання, роботи або ігор.

Для початку розберемося, чому користувачі при виборі гаджетів віддають перевагу продуктам від компанії Apple.

По-перше, це безпека: айпад є одними з найбезпечніших планшетів на ринку. Apple приділяє велику увагу безпеці своїх пристроїв і постійно випускає оновлення для захисту користувачів від загроз.

Простота використання: iPad дуже прості у використанні, навіть для людей, які не знайомі з комп'ютерами.

Інтеграція з іншими пристроями Apple: айпад відмінно працює з іншими пристроями Apple, такими як iPhone, Mac і Apple Watch. Це дає змогу легко синхронізувати дані та перемикатися між пристроями.

Великий вибір застосунків: В App Store доступні мільйони застосунків для айпад, включно з застосунками для роботи, навчання, ігор, розваг тощо.

Який iPad вибрати у 2024 році: Air або Pro

Регулярні оновлення: Apple регулярно випускає оновлення для iPad, які додають нові функції та виправляють помилки.

Тривала підтримка: Apple підтримує айпад протягом багатьох років, що означає, що ви отримуватимете оновлення програмного забезпечення та виправлення помилок навіть після того, як пристрій стане "старим".

Тож, якщо ви шукаєте потужний, універсальний і простий у використанні планшет, то iPad - це чудовий вибір.

У 2024 році Apple випустила два нових iPad: iPad Air 5-го покоління і iPad Pro 12.9-дюймовий з чіпом M2.

iPad Air 5-го покоління оснащений потужним чипом M1, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань, чи то робота з додатками, ігри, чи то монтаж відео. Великий і яскравий дисплей Liquid Retina 10,9 дюйма із підсвічуванням LED і технологією IPS відмінно підходить для перегляду фільмів, ігор і роботи з графікою. Підтримка Apple Pencil 2 дає змогу робити нотатки, малювати і створювати ескізи з високою точністю. Ну і, ясна річ, ціна. Значно iPad Air 5-го покоління дешевше, ніж iPad Pro, але при цьому пропонує схожу функціональність.

Який iPad вибрати у 2024 році: Air або Pro

Водночас варто враховувати і мінуси цієї лінійки:

  • Частота оновлення екрана 60 Гц: Pro-моделі мають ProMotion дисплей із частотою 120 Гц, що забезпечує більш плавне прокручування та анімацію
  • Лише 2 камери: Pro-моделі мають 3 камери, включно зі сканером LiDAR, для просунутіших фото- і відеоможливостей
  • Менш ємний акумулятор: Pro-моделі мають більш ємні акумулятори, що забезпечує більш тривалий час автономної роботи.

iPad Pro 12.9-дюймовий вже оснащений чипом M2, який забезпечує ще вищу продуктивність, ніж M1, що ідеально підходить для найвимогливіших завдань. Навіть таких як редагування відео 4K і 3D-моделювання. Дисплей Liquid Retina XDR 12,9 дюйма - яскравий, контрастний і з підтримкою HDR, що робить його ідеальним для перегляду контенту високої якості. ProMotion дисплей із частотою 120 Гц забезпечує більш плавне прокручування й анімацію, що особливо важливо для ігор і малювання. 3 камери, включно зі сканером LiDAR, дають змогу робити фото та відео професійної якості, а також використовувати функції доповненої реальності. Більш ємний акумулятор забезпечує більш тривалий час автономної роботи, ніж iPad Air. Єдиний мінус цієї моделі - це висока ціна. Значно дорожче, ніж iPad Air.

Якщо ви не бігаєте за новинками і рік випуску айпад для вас не дуже важливий, то можна вибрати гаджет з лінійки Apple 2021-2023 років. Тоді ціна буде значно нижчою. Вибір за вами!