За доставку газу можна розрахуватись коштами «Зимової тисячі»

Фахівці Дніпровської філії «Газмережі» нагадують: «Залишок «Зимової 1000» ще на картці? Саме час його використати».

До 30 червня коштами програми можна оплатити послугу розподілу природного газу. Після цієї дати невикористані гроші повернуться до держбюджету.

Оплата займає лише кілька хвилин у застосунку Куб на сайті https://kub.energy:


  • додайте картку «Національний кешбек» до Apple Pay або Google Pay;
  • оберіть її під час оплати.

Не чекайте останнього дня — скористайтеся доступними коштами вже зараз.

А програма «Національний кешбек» продовжується. Уже в липні розпочнеться її новий етап.