За шість місяців 2023 року Корпорація «АТБ» сплатила податків та зборів на загальну суму 12,01 млрд грн

За результатами роботи у першому півріччі 2023 року підприємствами групи компаній «АТБ» було сплачено податків та зборів, включаючи митні платежі та ЄСВ, на загальну суму 12,01 млрд. грн. Сьогодні це надважливий та вагомий внесок у економіку України та нашу спільну перемогу, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на прес-службу компанії.

Протягом шести місяців поточного року до державного бюджету країни було перераховано 8,09 млрд. грн. (проти 6,65 млрд грн. за перше півріччя 2022-го), до місцевих бюджетів сплачено 2,8 млрд. грн., до цільових фондів – 1,12 млрд грн.

АТБ

Минулого року аналогічний період компанія завершила з фінансовим результатом у 9,79 млрд грн. Отже цей показник зріс на понад два мільярди гривень (2,22 млрд. грн.) незважаючи на складний стан в економіці країни та війну. 

Стабільно високі темпи нарощування бюджетних платежів Корпорація «АТБ» тримає вже багато років поспіль. 

АТБ

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, товарів першої необхідності, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. 

Нагадаємо, раніше ми писали: АТБ не зупиняється у своїй підтримці захисників країни та придбала значну кількість дронів для їх потреб