Агрессивный водитель маршрута №20 в Днепре во второй раз обматерил участника АТО

Об этом сам участник боевых действий, подписанный в Facebook как Нестор Махно, сообщил в соцсети. Оказывается, грубость по отношению к ветерану водитель маршрутного такси проявляет не впервые. Первый инцидент случился в конце июня текущего года. Тогда водитель совершил умышленный наезд на льготника. Позачера, 12 сентября, история с хамством по отношению к участнику АТО повторилась.

"21.06.2017 водій 20 маршруту Таранов С.М. відмовив мені у пільговому проїзді за посвідченням учасника бойових дій. Сталася сварка, внаслідок якої він навмисно вчинив на мене наїзд маршрутним таксі. Було викликано патрульних і складено схему ДТП та написано заяву до Шевченківського відділу поліції.

Також була написана скарга до Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, внслідок якої до водія було застосовано дисциплінарну відповідальність у вигляді догани.

Звучить, як завершена історія, але сьогодні мені "пощастило" їхати з тим самим водієм, який висновків, очевидно, не зробив і агресії у мій бік не зменшив. Так би мовити "з порогу" автобуса була застосована нецензурна лексика у мій бік, після чого я увімкнув камеру, але потік лайки не спинився.

Власне, це і можна побачити на відео, де присутні і погрози фізичної розправи у тому числі. На мою думку, такі люди не мають працювати з іншими людьми, бо таке відношення у даного суб"єкта не лише до УБД, а й до інших представників пільгових категорій, серед яких літні люди та діти. Викликає сумніви також питання безпеки перевезень пасажирів водієм із нестійкою психікою", - написал ветеран на своей странице и попросил репоста.