Дніпряни, допоможіть спортсмену придбати протез

Жителі міста збирають кошти на біговий протез для спортсмена Олексія Бондаренка, який мріє виступити на Паралімпіаді-2020. 

У Дніпрі набирає обертів благодійна акція зі збору коштів на біговий протез для місцевого спортсмена Олексія Бондаренка. Він кілька років тому втратив ногу внаслідок ДТП, та не здався і вирішив попри все залишитися у великому спорті. Не бути байдужими й допомогти наполегливому хлопцеві підкорити Паралімпійські ігри-2020 у Токіо закликав і мер Дніпра Борис Філатов. Олексій Бондаренко будував кар'єру професійного боксера, але мрії завадила автомобільна катастрофа. Під колеса машини він потрапив п'ять років тому. Тоді чоловік втратив багато крові та провів у комі чотири дні. Він боровся за життя і переміг. Та, незважаючи на всі зусилля, лікарям не вдалося врятувати спортсмену частину правої ноги.

Проте колишній боксер не втратив віри в себе. Наполегливі тренування, які він розпочав ще в лікарняній палаті, дозволили наново розкрити здібності вже у паравелоспорті. Цьогоріч Олексій почав випробовувати сили в тріатлоні. Та відсутність спеціального протеза змушує відчайдуха долати заключний етап змагання – бігову дистанцію – на звичайних милицях. Дніпрянин вкотре вразив усіх під час «Дніпро Екомарафону». Олексій Бондаренко підкорив вражаючу дистанцію у 10 кілометрів. «Коли ти опускаєш руки, то згадай, як Льоша 25 вересня пробіг у Дніпрі під час марафону 10 кілометрів на милицях. Допоможіть Льоші купити біговий протез», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі. Мер також додав, що, крім грошей, надважливою є сила єдності, яка завжди вирізняла дніпрян.

Біговий протез коштує 10 тис. доларів США. Саме він подарує Олексію Бондаренку шанс стати, як він сам каже, першим в Україні марафонцем без однієї ноги. Про всі фінансові надходження майбутній паралімпієць регулярно звітує в офіційній групі у соцмережі. Збір коштів триває до 1 листопада.

Реквізити:
Бондаренко Олексій Васильович
"ПриватБанк"
4149 4996 4020 6601