«Дніпрогаз» забезпечує технічне обслуговування газових мереж у 1,7 тис. багатоквартирних будинків

АТ «Дніпрогаз» на договірних засадах здійснює ТО будинкових газових мереж у понад 1,7 тис. житлових будинках Дніпра та Дніпровського району. Компанія продовжує усі передбачені законодавством роботи на системі газопостачання, аби дніпряни споживали блакитне паливо безпечно та надійно.  

З початку року фахівці відділу технічного обслуговування «Дніпрогазу» виконали ТО внутрішньобудинкових газопроводів у 1117 багатоквартирних будинках та локалізували майже 250 витоків газу. В ході робіт також було замінено 12 застарілих вимикаючих пристроїв та відремонтовано пошкоджені ділянки газопроводів на 15 об’єктах.  

Вчасно виконане ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання допомагає виявити витоки газу, перевірити справність запірних пристроїв і в результаті - запобігти виникненню можливих аварійних ситуацій.  

Закликаємо усіх голів ОСББ та управителів житлового фонду до співпраці, адже відсутність своєчасного ТО призводить до підвищення рівня аварійності будинкових мереж загального користування та наражає на небезпеку самих мешканців.

Замовляйте послугу з технічного обслуговування газових мереж та обладнання у 104.ua Клієнтських просторах нашого міста.

Працюємо разом для підтримки економіки Дніпропетровщини та перемоги над ворогом!