Питна вода у Жовтих Водах відповідає державним санітарним правилам і нормам

Зразки води, які Жовтоводський канал передав до Держпродспоживслужби для мікробіологічних випробувань, відповідають вимогам ДержСанПіну. Про це заявила директорка КП «Жовтоводський канал» Дніпропетровської облради Олена Харитонова, повідомляє Дніпровська Панорама.

«У Жовтих Водах була створена комісія, яка займається перевіркою якості води. В ході такої перевірки дві лабораторії взяли проби в 9 точках. В 5 з них Жовтоводський лабораторний центр виявив певні відхилення від норми. А от показники аналізів, які провели в лабораторії Жовтоводського водоканалу, ніяких відхилень не показали. Коли є розбіжності в результатах аналізів декількох установ, слід провести повторний забір води для досліджень. Це і було зроблено. Минулої п’ятниці, 6 червня, в присутності членів комісії з надзвичайних ситуацій ми надали зразки води для аналізу до регіональної лабораторії Держпродспоживслужби. І сьогодні отримали результати – вода відповідає всім вимогам» – розповіла Олена Харитонова.

219633725_4654030797949507_5437031585928291102_n

Паралельний відбір проб води для перевірки в Жовтоводському лабораторному центрі та в лабораторії КП «Жовтоводський канал» ДОР здійснили і вчора, 9 серпня. Проведені лабораторним центром дослідження якості води також відхилень не виявили.