97% житлових будинків Дніпра вже з теплом

На сьогодні вже 97% будинків Дніпра з теплом. У 3 % домів ще є певні проблеми, але міська аварійна служба працює в посиленому режимі, щоб найближчим часом усі були з теплом, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

опалення у Дніпрі

Проспект Героїв, 15. Багатоквартирний будинок, який торік відзначив ювілей – 50 років від зведення. Тут замінили систему опалення та труби водопостачання. Пані Ірина мешкає у цьому домі з 1980-го. Каже, останні роки труби в опалювальний сезон проривали часто.

опалення у Дніпрі

Ми дуже раді, що нам нарешті все замінили, і сподіваємось, що аварій більше не буде. Нині в квартирі дуже тепло, сплю під тоненькою ковдрою, – радіє Ірина Лукʼянова. 

Роботи із заміни системи опалення Міська аварійна служба виконала вже в опалювальний період. Але, за словами директора департаменту ЖКГ Сергія Файфера, це жодним чином не відбилося на комфорті мешканців будинку.

опалення у Дніпрі

Ми виконали близько 40 таких аварійних ремонтів і у міжопалювальний сезон. І нині вже 97% будинків Дніпра з теплом. Дійсно ще у 3% домів є певні проблеми, але там міська аварійна служба працює в посиленому режимі. Найближчим часом сподіваємось, що всі будуть на 100% з теплом, – каже Сергій Файфер.  

Зараз Міська аварійна служба працює у посиленому режимі. Разом із обслуговуючими компаніями закінчує підключення багатоквартирних будинків до опалення: перевіряють систему, справність вентилів та засувок, спускають повітря, за необхідності – ремонтують.

опалення у Дніпрі

Водночас комунальники Дніпра завершують ремонт одного з котлів у котельні. Вона у відомстві департаменту ЖКГ. Розташована у центральному районі міста. Опалює 133 будинки, 7 шкіл, 4 дитячих садки, 1 лікарню та заклад вищої освіти. 

Усього в котельні  4 котли та 2 електричні вводи, що забезпечують безперебійну роботу котельні у разі віялових відключень електроенергії. Також цьогоріч ми відремонтували аварійний котел. У минулому опалювальному сезоні він працював уже з останніх сил. Повністю роботи завершать за кілька днів, – додав Сергій Файфер. Для безперебійної роботи у котельні встановили і генератор. 

У департаменті ЖКГ нагадують – якщо у вашому будинку сталася аварійна ситуація, треба звертатися до Міської аварійної служби за номером: 736-10-02.

Також раніше ми писали Набережну Перемоги у Дніпрі звузять майже на місяць