Благодійний марафон АТБ: ЗСУ отримують 240 пикапів, 470 дронів та медобладнання на 168 млн грн

Днями добіг кінця безпрецедентний за масштабами благодійний марафон АТБ, влаштований з нагоди 30-річчя заснування компанії. Зважаючи на повномасштабне вторгнення ворога, святкування власного ювілею в АТБ вирішили провести без зайвого у даній ситуації галасу. Натомість тридцяту річницю було цілковито присвячено одній священній місії — підтримці українських захисників, які  вже майже два роки поспіль самовіддано боронять нашу землю від нечувано жорстокого ворога, повідомляє Дніпровська панорама

Взявши за мету зібрати для Збройних сил України стомільйонний донат, АТБ за два місяці проєкту навіть значно перевиконала план. Врешті було зібрано та вже інвестовано у нашу майбутню перемогу вражаючу суму у 168 мільйонів гривень. Але усе по порядку.

Під час нашого святкування, ми поставили перед собою амбітну мету! Як визнані лідери, які формують нові, унікальні  тренди не тільки у галузі роздрібної торгівлі, а й для багатьох інших, ми хочемо започаткувати нову традицію. Впровадити для усього українського ринку гідну та своєчасну ініціативу — конвертувати усі подарунки в донат для ЗСУ,  — повідомив тоді про старт «ювілейного» марафону Борис Марков, Генеральний директор та голова Ради директорів корпорації АТБ, закликаючи широкий загал долучитися до благородної справи.

Благодійний марафон проходив на базі більш ніж 1200 дискаунтерів найбільшої української торговельної мережі та охопив майже усі куточки нашої країни.

Кожен з громадян, незалежно від статків, статусу та іншого, міг зробити власний посильний внесок у наближення нашої перемоги. Для цього компанія спеціально розробила та випустила ексклюзивну «Колекцію єдності АТБ». До неї увійшли товари та сувеніри на різний смак та майже усіх цінових категорій. Це фірмові записнички, стікери, патріотичні наліпки, футболки, худі, шкарпетки, чашки, канцелярські товари та безліч цікавих дрібничок. Кошти від продажу таких «ювілейних» товарів в усіх магазинах мережі незламності, включно онлайн-магазин АТБ, направлені на допомогу нашим захисникам. Також за бажанням можна було дистанційно задонатити за вказаними реквізитами.

Завдяки єднанню навколо однієї священної мети українських громадян та долученню партнерів по бізнесу вдалося зібрати чималу суму у 68 млн. гривень. АТБ додала до них ще сто мільйонів власних коштів, збільшивши розміри «ювілейного» донату до 168 млн.

Станом на сьогодні усі ці кошти вже воюють на нашому боці, рятуючи життя українським воїнам та допомагаючи нищити ворога,  — повідомляється у релізі компанії.

Військовим підрозділам придбано та передано 240 всюдихідних пікапів Mitsubishi L200. Ці надійні та багатофункціональні автівки в умовах сучасної війни є майже незамінними, вони здатні виконувати безліч завдань, від оперативної евакуації поранених з поля бою до боротьбі з масованими атаками ворожих безпілотників-шахедів, від підвозу боєкомплектів на передову до виконання секретних місій розвідниками. Це дійсно робоча конячка фронту. Надійна, міцна, потужна.

Також коштом ювілейного донату від АТБ українську армію дронів поповнили 470 сучасних БПЛА Mavic3 Pro, які добре зарекомендували себе у реальних бойових умовах. Такі апарати фактично є очима наших артилеристів, ракетників та незамінні для аеророзвідки.

Військові медики отримали чотири новенькі спеціалізовані автівки. А Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова отримала сучасне медичне обладнання, яке значно розширило можливості порятунку життя та повернення здоров'я важко пораненим українським воїнам.

Нагадаємо, перейшовши з першого дня війни на особливий режим роботи, АТБ фактично стала форпостом продовольчої безпеки країни, безперебійно забезпечує гарантовано свіжими продуктами та товарами першої необхідності мільйони громадян у тому числі й у населених пунктах, які безпосередньо наближені до лінії зіткнення. Допомогу українським воїнам в АТБ зробили пріоритетною частиною власної стратегії динамічного розвитку.

За час війни на потреби армії передано вже сотні тон якісного провіанту, а також більше тисячі машин спеціального призначення та стільки ж дронів різних типів. Станом на сьогодні загальна сума допомоги від АТБ Збройним силам, волонтерським організаціям, добровольчім формуванням, військово-цивільним адміністраціям, мешканцям деокупованих територій тощо, вже перевищила мільярд гривень і продовжує зростати. 

«За активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним силам України, що наближує Перемогу над ворогом» цьогоріч компанія отримала особисту подяку від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Тож вказаний благодійний марафон компанії став ще одним дієвим кроком відповідального і патріотичного бізнесу до наближення миру.

Працюймо на перемогу та віримо у ЗСУ!

Вся Україна буде звільнена!

Нагадаємо, раніше ми писали: До власного 30-річчя АТБ зібрала 160-мільйонний донат для ЗСУ. Марафон єдності продовжено на місяць