Борис Філатов: Дніпро – єдине українське місто, де капітальний ремонт мосту роблять коштом муніципального бюджету

У Дніпрі триває реконструкція Центрального мосту. Ремонтники працюють на другій частині переправи цілодобово.

Попри холод і примхи погоди, роботи йдуть за графіком. До 25 грудня рух мостом відкриють в обох напрямках. Остаточно закінчити реконструкцію планують з настанням тепла – вже наступного року. До початку капітального ремонту Центральний міст був у жахливому стані. Зношені балки та металеві конструкції переправи могли спричинити справжню катастрофу. Нині тут замінили дві несучі балки. Такий рівень складності робіт є унікальним для країни.

«До 25 грудня ми відкриємо дві смуги мосту. Зараз уже видно, що проведено колосальну роботу. Після цього, вже з настанням тепла, буде фіналізовано роботи. Також виготовлять спеціальні плавзасоби, що дадуть змогу проводити роботи знизу переправи. Хочеться перепросити у дніпрян за всі негаразди з ремонтом. Однак ми будемо єдиною громадою в країні, де за всю історію незалежності коштом винятково міського бюджету провели капітальну реконструкцію мосту», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду ремонту Центрального мосту 22 листопада.

Міський голова також зауважив, що вартість робіт не зміниться. Нині ця сума становить близько 400 млн грн. Як відомо, домовленості з попереднім підрядником розірвали через нехтування термінами та якістю робіт. Борис Філатов назвав це рішення своєю політичною волею. Нині реконструкцією переправи опікується підприємство «Маст-Буд». Підрядник дає 50 років гарантії на ремонт.

«За десять днів ми встановимо на другій частині всі плити для стовпів, відновимо бордюри та встановлюватимемо парильні огородження. Найбільша складність нині – погода. У морози ми не кластимемо асфальт. Коли буде перше тепло після зими – одразу зайдемо на міст», – розповів голова координаційно-технічної ради ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» Михайло Беккер.