Борис Філатов: "Дніпро придбав надпотужну газову станцію, що здатна безперебійно працювати під час блекаутів"

Дніпро продовжує системно готуватися до наступного опалювального сезону. Місто детально проаналізувало досвід минулої зими і відпрацьовує відповідні рішення, наголошує мер Борис Філатов. Одним з таких стало придбання надпотужної газопоршневої установки Jenbacher на 1,5 мВт. Її буде цілком достатньо, аби в разі чергових ракетних обстрілів росіян і блекаутів забезпечити безперебійне подання тепла до сотні будинків і трьох десятків лікарень, шкіл і дитсадків. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на Дніпровську міськраду.

Генератор Дніпро

"Скажімо відверто, це найпотужніший генератор, який придбали територіальні громади в Україні. Перший схожий був встановлений в Ірпені. Тому ми і далі працюватимемо в цьому напрямі. Плануємо придбати ще генератори", - наголосив мер Дніпра Борис Філатов та додав: таке обладнання може бути не лише резервним джерелом живлення, а й видавати потужність як основне.

Газовий генератор

Станцію вже доставили до однієї з котелень Дніпра, де під неї облаштовано бетонний фундамент та необхідні комунікації.
Відомий австрійський виробник INNIO Jenbacher понад пів століття вважається світовим лідером у виробництві цього обладнання. Придбана Дніпром установка є укомплектованою мініелектростанцією, що майже повністю автоматична та працює на природному газі.

Філатов Дніпро

У КП "Теплоенерго" наголошують: це робить її використання ощадливішим, адже кожен кіловат виробленої електроенергії дешевше, ніж на "дизелі". Вона також не потребує обслуговування кожні декілька годин, як генератори. Крім цього, встановлена на ній система не лише стежить за співвідношенням повітря та пального, а й мінімізує викидні гази та зберігає стабільність роботи енергоцентру.

Філатов і Клименко

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як у Дніпрі стежать за санітарним станом міста.