Борис Філатов розповів, як з кожним вибухом Дніпро посилює допомогу для Сил Оборони

У передмісті Дніпра, після вибуху, який чули по обіді у четвер, 19 жовтня, спостерігається задимлення. Міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, що робить міська громада у відповідь на це, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

Знову вибух.

Наша відповідь: ще майже 25 млн грн на найнеобхідніше для наших Сил Оборони, - написав Філатов.

За його словами, вже сьогодні на фронт поїхала техніка та обладнання. А це майже два десятки вантажівок, зокрема й тягачів. Рації і панелі відображення. Три десятки комплектів «Нічний водій» і пристроїв для ціленаведення в темряві. Дрони. Понад пів сотні різних акумуляторів.


Все це сьогодні поїхало на фронт. Працюємо далі, - написав у Телеграм Філатов.

Слід відзначити, що Дніпро залишається лідером у допомозі Силам оборони та продовжує забезпечувати українських бійців на передовій необхідними автівками і технікою. Нині бійцям надали майже два десятки вантажівок різного типу.

Отримуємо тривісні тягачі для виконання бойових завдань. Тягачі підвищеної прохідності. Сподіваємося, що нам вони дуже допоможуть і піднімуть мобільність наших груп», — каже український захисник Анатолій.

А ще — рації, понад пів сотні комплектів акумуляторного енергозабезпечення, панелі відображення, дрони та загалом три десятки пристроїв «Нічний водій» і комплектів для ціленаведення у темряві.

Це те, що вкрай необхідно. Якби не допомога Бориса Альбертовича, загалом громади Дніпра, нам би було непереливки. Більш об’ємної допомоги, ми, мабуть, не отримуємо від жодного фонду. Від імені 40-го батальйону піхоти — ми працюємо вже півтора року на передовій — хочу всім подякувати за вашу допомогу, за все придбане обладнання. Разом ми переможемо», — коментує військовий Андрій.

Як відомо, Дніпро щотижня доправляє на фронт великі партії устаткування.


Сьогодні ми ще раз передаємо дуже потужну партію обладнання для потреб наших оборонців. Далі продовжуватимемо допомагати. Тож ще раз хочу подякувати всім платникам податків, усім мешканцям Дніпра за те, що кожною копійчиною ми допомагаємо Збройним Силам», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов.

на фронт

на фронт

на фронт

на фронт

Зазначимо, що голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак відзначив, що ракетна небезпека в області зберігається.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі на вулиці Короленка ремонтують трамвайну колію. Коли завершаться роботи