Чергова зустріч щодо організації харчування в школах у Дніпрі. Про що говорили

У Дніпрі відбулась чергова зустріч, де обговорили організацію шкільного харчування. В усіх школах міста організовано харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій (з 5 по 11 класи), які навчаються у школі за змішаною формою навчання, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Цикл таких зустрічей ми проводимо на прохання батьків. Хочемо висвітлити питання дотримання нормативних документів щодо організації харчування в закладах освіти, пояснити про особливості кейтерингу як способу організації харчування, роз'яснити механізм організації харчування від надання закладом заявки до видачі готових страв, – уточнила завідувачка сектору соціального захисту відділу безпеки життєдіяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Інна Васильєва. 

шкільне харчування Дніпро

Нам важливо, щоб батьки знали про повний цикл приготування шкільної їжі: від купівлі до подачі ланч-боксів на шкільні столи. До того ж ми хочемо проінформувати про деякі особливості складання меню, бо є певні правила, та надати відповіді щодо цих правил батькам. Зараз у нас йде перехід на зимове меню, й наша компанія хоче проінформувати батьків й почути їх пропозиції, – поділився керівник компанії «Олімпіус Консалт» Михайло Торощин. 

Прийшла на зустріч мати пʼятикласника 24–ї школи Олена Тєрьошина:

Подібні діалоги між нами й компанією-постачальником – корисні. Син, наприклад, не їсть рибну котлету, але інше з меню зʼїдає. Приносить іноді сам бокс додому, й дегустуємо родиною, страви смачні. Прийшла сюди щоб почути пропозиції - що можна ще додати до дитячого меню.

Сам Михайло Тєрьошин вважає:

шкільне харчування Дніпро

Мені, по суті – все подобається у ланч-боксі, тільки котлету іноді немає бажання їсти. 

Для контролю якості страв у кожній школі створюється бракеражна комісія у складі директора закладу, особи, відповідальної за організацію харчування, представника компанії, яка надає послуги, та медичного працівника. Якщо виникають проблеми щодо сумісності продуктів у батьків, у компанії-організатора харчування то дослухаються до їхньої думки та адаптують меню. Також учні старшої школи харчуються самостійно або купують буфетну продукцію.

Також раніше ми писали Дитячі садки у Дніпрі. Стало відомо, які ще відкриють у листопаді