Чим витирати пил, щоб він менше сідав. Дуже прості поради
Ви, мабуть, знаєте цю нескінченну історію: щойно натерли меблі до блиску, як на них знову осідає підступний шар пилу. Це ніби циклічне прокляття, від якого хочеться кричати! Але що, якби ми сказали вам, що існує простий, майже магічний спосіб змусити пил сідати повільніше? Жодних хитромудрих гаджетів чи дорогих засобів – лише один інгредієнт, який, ймовірно, вже є у вашій кухні. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.
Чим витирати пил, щоб він менше сідав - простий спосіб
Для прибирання пилу найкраще підходять мікрофіброві ганчірки або щітки. Вони краще притягують дрібні частинки бруду за рахунок електростатичних властивостей.
Ви, мабуть, знаєте цю нескінченну історію: щойно ви натерли меблі до блиску, як на них знову осідає підступний шар пилу. Це ніби циклічне прокляття, від якого хочеться кричати! Але що, якби ми сказали вам, що існує простий, майже магічний спосіб змусити пил сідати повільніше? Жодних хитромудрих гаджетів чи дорогих засобів – лише один інгредієнт, який, ймовірно, вже є у вашій кухні.
Секретна зброя проти пилу
Забудьте про поліролі з агресивними хімікатами, що залишають липку плівку. Наш герой дня – оцет. Так, звичайний столовий оцет! Його секрет у тому, що він нейтралізує статичну електрику, яка притягує частинки пилу до поверхонь. До того ж, оцет чудово дезінфікує і не залишає розводів, якщо його правильно використовувати.
Як це працює?
Все дуже просто:
Приготуйте розчин. Вам знадобиться 1 частина білого столового оцту на 4 частини води. Для приємнішого аромату можна додати кілька крапель ефірної олії (наприклад, лимона, лаванди чи чайного дерева).
Змочіть ганчірку. Використовуйте м'яку мікрофіброву ганчірку. Добре відіжміть її, вона має бути вологою, а не мокрою.
Протріть поверхні. Ретельно протріть усі запилені поверхні – меблі, полиці, підвіконня, техніку. Ви будете здивовані, як легко пил зникає.
Висушіть. Залиште поверхні висохнути природним шляхом або протріть сухою чистою ганчіркою.

Чому це ефективно?
Після обробки оцтовим розчином поверхні стають менш "магнітними" для пилу. Статична електрика, яка зазвичай змушує пилинки осідати і міцно триматися, нейтралізується. Це означає, що пил буде осідати повільніше, і його буде легше видалити під час наступного прибирання. Бонус: оцет також чудово справляється з жирними плямами та брудом, роблячи ваші меблі чистими та блискучими без шкідливих хімікатів.
Спробуйте цей простий трюк, і ви побачите, як ваш дім залишатиметься чистішим набагато довше. Досить витрачати час на щоденну боротьбу з пилом – час звільнитися від цього циклу!
Засоби від пилу для меблів - що вибрати
Найпростіший спосіб - купити в магазині спеціальні засоби, в тому числі і поліроль, які не просто доглядають за поверхнями, але і відштовхують частинки пилу.
Якщо гості вже на порозі, а всі засоби закінчилися, можна розвести у воді трохи кондиціонера для білизни, злегка змочити їм ганчірку або розпорошити на поверхні і протерти. Для очищення скляних предметів побуту можна використовувати розчин води і оцту, або спеціальні засоби для очищення стекол.
Як правильно витирати пил - універсальний спосіб
Починати прибирання краще з верхніх поверхонь і просуватися вниз, щоб пил не осідав на вже очищені меблі. Не забувайте прати або міняти ганчірки, які використовуєте для прибирання.
Пам'ятайте, що в більшості випадків для позбавлення від пилу досить простої чистої води або злегка зволоженою ганчірки.
Нагадаємо, раніше ми писали
Як вижити під завалими. Поради медиків і рятувальників