Чому кіт повинен першим заходити до будинку. Що означає, коли тварина прибилася до дому

Є прикмети пов’язані з котом, які дійшли до нас ще від часів Давнього Єгипту. Тоді люди вірили, що ці тварини виганяють з дому злих духів, якщо вони оселилися там раніше за господарів, причому у цій культурі у шані були всі породи котів, а не лише сфінкси та єгипетські мау, пише Дніпровська панорама.

Якщо будинок був старий, то тварина забирала на себе весь негатив, який залишили попередні господарі. У новому будинку, як плату за хороше життя, потрібно було дати «викуп» – потужний енергетичний заряд, який якраз і має ця тваринка. Нерідко вважалося, що кішку треба пустити в будинок першою для того, щоб умилостивити і задобрити домовика і налагодити з ним відносини. За деякими версіями старих слов’янських притч, в першу ніч в будинку залишали темного півня або курку, а тільки потім пускали вусатого і бажано теж чорного.

Вбивство кішок в Єгипті вважалося страшним злочином і каралося стратою. А якщо в будинку помирала кішка, то вся сім’я збривала собі брови у знак трауру. Якщо помирала собака, то єгиптяни відстригали волосся на тілі і на голові.

Багатьох людей цікавить, що означає коли прибився кіт. За народними повір’ями, якщо кішка чи кіт приходить у дім, то приносять з собою щастя і відводить біду. На тих, хто тваринку від дому віджене, – чекає сім років нещастя.

Першою у новий будинок впускають кішку. А там, де вона засне, слід ставити диван або ліжко для людей, так як в цьому місці розташована сприятлива біоенергетична зона.

коте

Ще одна цікава прикмета про котів: новонародженому місце для колиски має обирати домашній улюбленець. Дитяче ліжечко ставте там, де найчастіше спить мурчик. Ця зона вирізняється позитивною енергетикою.

Ті, хто прихистять бездомного кота – притягнуть у свій дім удачу і щастя на довгі роки.

У народі вірять, якщо вусатий вмивається, то варто чекати приходу гостей. Є навіть поговірка: «Кіт вмивається – гостей намиває».

За повір’ям, якщо чоловік моряк, то в будинку обов’язково повинен жити чорний кіт. В такому випадку корабельник точно повернеться додому.

Якщо у кішки народилося чорне кошеня, його ні в якому разі не можна віддавати, таке котятко приносить удачу і щастя в дім.

Роздавати даром тварин – не можна. Беріть хоча б монетку або частування, інакше вони не приживуться у новому домі.

Що означає, коли прибився кіт? Така подія віщує весілля чи іншу радість. А якщо до дому незадовго перед весіллям прийде білий муркотик – молодята будуть щасливими.

Нагадаємо, раніше ми писали: Не відкривайте їм: найстрашніші легенди, пов'язані з вхідними дверима