Діти Дніпра зустріли Вифлеємський вогонь миру 

Діти Дніпра на залізничному вокзалі зустріли Вифлеємський вогонь миру. Це щорічна акція скаутів перед Різдвом, яка є символом миру, а цьогоріч, в умовах повномасштабного вторгнення, ще й символом незламності та боротьбі за свободу. З Відня Вифлеємський вогонь пластуни доправили до кордону України, а далі потягами відвозили по містах.  

12 (2)

Багато хто погодиться з тим, що Вифлеємський вогонь миру дає нам додаткову віру в перемогу, хоча українці за 10 місяців повномасштабної війни і так довели, що віри нам не бракує. Ми віримо в перемогу, ЗСУ та господа Бога, який нам допомагає. Загалом до Дніпровської міської ради ми цей вогонь вже 5 рік поспіль будемо передавати. Звісно, зазвичай це була така особлива церемонія, де ми зустрічали разом з дітками, депутатським корпусом під час сесій ДМР. А цього року зустрічаємо на вокзалі, бо Дніпро став «воронкою евакуації» і де як не на вокзалі, через який пройшли мільйони українців з початку війни, зустрічати цей вогонь та нести його нашим містом, – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла. 


1 (5)9 (4)

Зі свого боку координаторка акції «Вифлеємський вогонь миру» від організації «Пласт» Ганна Юрченко додала: «На відміну від Благодатного вогню, його можна гасити, перепалювати та запалювати постійно». 

Під звуки власної сопілки вогонь зустріла маленька мешканка Соломія. Шестирічна дівчинка з початку повномасштабного вторгнення виходила на вулиці Дніпра та грою на флейті збирала гроші на допомогу для українських бійців: «Бажаю, щоб цей вогонь зробив так, аби в нас скоро настала перемога і щоб мій тато, який зараз у лавах ЗСУ боронить країну, повернувся до мене». 

5 (9)

Взяти вогонь додому може кожен охочий, для цього на залізничному вокзалі облаштували спеціальне місце, де кожен може прийти та запалити свою свічку миру.

8 (9)