Для захисників з любов'ю. У Дніпрі школярі зібрали 8 тисяч подарунків для ЗСУ

У Дніпрі напередодні Дня Збройних Сил України відбулася акція "Скринька — оберіг для ЗСУ". У ній взяли участь школярі, їхні батьки та працівники закладів освіти, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

У пакунки діти вкладали смаколики, теплі шкарпетки, обереги, зроблені власними руками, тощо.

подарунки

Я хочу, щоб у захисника, який побачить мій малюнок, піднявся настрій. Щоб вони знали, кого вони захищають, і ми дуже вдячні їм за такий великий вчинок, — сказала чотирикласниця Людмила Чередніченко.

подарунки

Нам у класі запропонували взяти участь в акції. Ми з подругою за кишенькові гроші з власного бажання купили шкарпетки, каву, чай і написали листа подяки. Цими подарунками дякуємо ЗСУ за змогу жити й навчатись, — розповіла десятикласниця Поліна Гончаренко.

подарунки

Ми всією родиною збирали пакунки. Від смаколиків до теплих речей, адже це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним Силам України. Завдяки ним ми маємо змогу жити буденним життям – працювати, творити, вчитись. Тому дуже важливо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу, — поділилася мама школярки Анастасія Толста.

подарунки

Усього до акції долучилися всі школи Дніпра. Пакунки приносили до так званих опорних пунктів. Загалом по місту зібрали майже 8 тисяч пакунків.

подарунки8

Ці всі коробки прикрашали й збирали власними руками. Наприклад, в’язали шкарпетки, плели браслети, малювали. Усе зроблено для захисників з любовʼю. Далі скриньки передаємо через волонтерів або представників бригад чи формувань, які тимчасово приїжджають до Дніпра, — підсумувала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.

подарунки

Нагадаємо, раніше ми писали: 26-річний бойовий медик бригади з Дніпра допоміг відбити ворожу атаку та врятував 32 побратимів