Дніпро – лідер у допомозі ЗСУ: за 600 днів війни місто спрямувало різноманітне обладнання на 3,5 млрд грн

За 600 днів повномасштабної війни Дніпро передав за запитами військових необхідне їм обладнання на 3,5 млрд грн. Таким чином наше місто впевнено тримає позиції лідера з надання допомоги ЗСУ, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

допомога ЗСУ

Дрони – витратний матеріал на війні. Тож у військових велика потреба у них. Ударні, розвідувальні, з телевізійними камерами та без. З початку повномасштабного вторгнення захисники отримали від дніпрян понад 1 200 різноманітних «пташок». 

допомога ЗСУ

Також для боротьби з ворожими «очима» місто передало бійцям 31 антидронову рушницю. Не менш важливим на лінії фронту є звʼязок, а саме ретранслятори у комплекті зі спеціальними боксами, радіостанції, пристрої активації та підсилювачі GSM-сигналу. Усе це місто теж на постійній основі надає військовим. 

допомога ЗСУ

З початку Великої війни захисники отримали від Дніпра 1 657 одиниць такої техніки та 56 комплектів обладнання систем супутникового зв’язку, а ще 100 комплектів окулярів нічного бачення «Нічний водій» та 30 комплектів автоматичних установок на базі відеокамер для забезпечення ціленаведення.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі 13 листопада транспорт працюватиме у штатному режимі