Дніпро на старті опалювального сезону: готовність 100%

Дніпро на 100 % готовий до старту опалювального сезону. Останні штрихи – на одній із котелень лівобережжя. Там цьогоріч замінили два насоси, бо слугували вони ще з часів будівництва споруди, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

За словами майстерки котельні Наталії Постникової, якщо б не встановили нові насоси, то не було б можливості створювати резерв опалення, який має бути на кожній котельні на випадок надзвичайної ситуації.

готовність до опалювального сезону Дніпро

До цього тут працювали насоси з 68 року. Монтажні роботи завершено, на сьогодні заплановано пробний пуск електродвигуна. Також ми замінили старі вікна на нові, аби котельна мала енергозбереження. У цілому вона забезпечує опаленням близько 200 будинків, 7 медичних закладів, 11 шкіл і 9 дитячих дошкільних закладів. Тож чекаємо розпорядження щодо початку опалювального сезону, – прокоментувала Наталія Постникова.

На сьогодні Дніпро на 100 % готовий до опалювального сезону. Для цього тепловики виконали всі необхідні заплановані роботи у міжсезоння.

готовність до опалювального сезону Дніпро

Усього по місту ми замінили 63 насоси. Вони енергоощадні, тобто споживають менше електроенергії. Цьогоріч ми підготувались також і до надзвичайних ситуацій, і зробили це навіть краще, ніж торік. У нас є повний штат, усі забезпечені необхідними матеріалами та готові до будь-яких викликів, – запевняє директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко, який 8 листопада чергує по місту.

Він перевірив і те, як комунальники відновлюють ізоляцію в районі просп. П. Калнишевського, 58. Стара вже повністю зносилась. Тож, аби тепло на 100 % доходило до будинків дніпрян, там змонтували близько 200 м нової ізоляції.

готовність до опалювального сезону Дніпро

Цьогоріч дуже тепла осінь, і по місту ще працюють бригади ізолювальників. Утеплення трубопроводів необхідне для зменшення теплових втрат. Бо це один з найважливіших аспектів енергозбереження у сучасному світі. До нашого підприємства, контакт-центру міської ради, а також до Громадської ради  надходять звернення від містян щодо відновлення ізоляції. Фахівці підприємства складають план з адресами, обсягами, і поступово адреси відпрацьовуються. Цьогоріч всього по місту в рамках підготовки до опалювального сезону замінено 42 км ізоляційного покриття, – прокоментував Андрій Клименко.

Крім цього, черговий по місту перевірив готовність пункту незламності за адресою: просп. Слобожанський, 137-А. Такі пункти єднання дніпрян у нашому місті зʼявились торік на базах комунальних підприємств, шкіл та у будівлях районних адміністрацій – щоб у разі відключення світла дніпряни могли зігрітися, зарядити гаджети, випити гарячого чаю.

готовність до опалювального сезону Дніпро

Сьогодні ми відвідали пункт незламності, який готовий прийняти до 50 осіб. Попри невелику площу закладу, вдалось зробити окрему кімнату для матері та дитини і місце для відвідувачів з пухнастими друзями. Є генератор, запас технічної води, шанцевий інструмент, медичний куточок з необхідними ліками, а також різні розваги для дітей, – підсумував Андрій Клименко.

Також раніше ми писали 20-річний боєць бригади з Дніпра шокував британських інструкторів (фото)