Дніпро приймає відкритий особистий Чемпіонат України з шахів

У Дніпрі стартував відкритий особистий Чемпіонат України з шахів серед чоловіків та жінок (рапід та бліц). Змагання триватимуть до 3 листопада, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію міської ради.

шахи

Від імені міського голови Бориса Філатова вітаємо шахістів і шахісток у Дніпрі на Чемпіонаті України з шахів. Ретельно готувалися, аби організувати ці змагання за підтримки федерації шахів міста у цій затишній залі центру «Менора». Учасникам – цікавих партій, комбінацій, перемоги. Завдяки нашим славетним воїнам маємо можливість проводити у місті різні спортивні події, – зазначила заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики міської ради Ксенія Сушко.

шахи

Під час відкриття змагань вона вручила подяку міського голови Бориса Філатова тренеру-викладачу з шахів міської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза Геннадію Гутману з нагоди ювілею.

Голова федерації шахів міста Дніпра та Дніпропетровської області Олексій Марков зазначив: 

шахи

Раді тому, що вже стало гарною традицією проводити у Дніпрі змагання з шахів. Два тижні тому місто приймало турнір, а нині – всеукраїнський чемпіонат. На відміну від інших  міст Дніпро – у лідерах з проведення шахових змагань. Переможці цього чемпіонату матимуть можливість представляти Україну на міжнародних форумах.

шахи

У змаганнях бере участь і міжнародний гросмейстер Дмитро Максимов з Дніпра:

шахи

Настрій чудовий, бойовий. Усім учасникам бажаю удачі. Сам теж планую показати гарну гру.