У Дніпрі народилась дівчинка з рекордною вагою (фото)

Дитину вагою 6 кілограмів народила мешканка Дніпра. Через хворобу жінки на цукровий діабет, дівчинка народилась справжньою богатиркою, пише Дніпровська панорама.

Як розповіли лікарі одного із медзакладів міста, жінка хворіє на інсулінозалежний цукровий діабет, супроводжений багатоводдям. Саме захворювання матері вплинуло на те, що дівчинка з’явилася на світ з такими рекордними показниками.

Весь час вагітна перебувала під пильним наглядом лікарів і ось трапилось диво.

В стінах нашого відділення знову сталося велике щастя – пролунав голос новонародженої дівчинки! І щастя це виявилося буквально великим – дитинка народилася 60 см зростом та 6000г вагою!

Для матусі, перебіг вагітності якої ускладнився існуючим інсулінозалежним цукровим діабетом та багатоводдям, був потрібен особливо професійний та дбайливий підхід.
Завдяки правильно обраній тактиці ведення пологів, вчасним та виваженим рішенням нашої команди, матуся та її дитинка вже роблять перші кроки в оновленому житті родини!

Окрему увагу заслуговує тато, який надавав підтримку коханій у пологах! - – зазначила лікарка Ірина.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі вночі вандали пошкодили легковики, припарковані у дворі багатоповерхівки на Перемозі (фото)