Дніпровська філія "Газмережі" зробила заяву по відключенню газу в лютому у Дніпрі

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у лютому 2024 року, через що мешканці деяких районів тимчасово залишаться без газу. Про це передає Дніпровська порадниця. 

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків:

м. Дніпро

 01.02.2024 року
вул. Василя Сліпака, 23, 25
вул. Батумська, 48, 48а

 02.02.2024 року

вул. Батумська, 54, 54а

Коли зможуть відновити газ. Що треба знати

Відновлення подачі газу буде виконано після закінчення регламентних робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожне газифіковане помешкання. Це обумовлено вимогами пункту 7.17 Правил безпеки систем газопостачання, у якому зазначено, що усі об'єкти систем газопостачання і газове обладнання перед їх підключенням до діючих газопроводів, а також після ремонту підлягають зовнішньому огляду і опресовуванню повітрям. Пуск газу в газопровід без його зовнішнього огляду та контрольного опресовування не допускається.

Нагадуємо, що усі роботи з модернізації та реконструкції системи газопостачання фінансуються за рахунок тарифу на розподіл блакитного палива. Саме тому вчасна оплата споживачами послуг з доставки газу забезпечує комплексне проведення редизайну газових мереж у встановлені терміни.

Сплачувати за послуги розподілу газу щомісяця до 20 числа

Сплачувати за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» мають щомісяця до 20 числа за наступними реквізитами:

 ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

 код ЄДРПОУ 45087207
 п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»

У призначенні платежу слід обов'язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

тимчасово без газу