Дніпрянка Катерина Репяхова розповіла про стан Віктора Павліка після надскладної операції на серці (фото)

У липні 2023 року в ході медичного обстеження з'ясувалося, що у Віктора Павліка вроджена вада серця, як у його матері. З віком один з клапанів перестав виконувати свою функцію, і щоб це виправити співак потребував операції, повдомляє Дніпровська порадниця.

58-річний артист близько року відмовлявся від хірургічного втручання, але зрештою погодився. Воно відбулося декілька днів тому, про що розповіла його дружина Катерина Репяхова.

На особистій сторінці в Instagram блогерка опублікувала відео з Інституту серця і зізналася, що це були найскладніші дні, які вони разом пережили. Віктор Павлік був у лікарні 10 днів: він переніс 4-годинну операцію, зупинку серця, штучну вентиляцію легень. Наразі артист проходить реабілітацію.

Віктор Павлік переніс операцію на серці: подробиці від дружини

В "сторіз" Катерина розповіла, що ці десять днів були найважчими в її житті.

Спочатку чекала, щоб серце само запрацювало і пройшла операція. Потім, щоб вийшов з наркозу. Потім, щоб почав дихати сам. Потім, щоб почав сам пити/істи. У першу добу можна було дізнатися про стан тільки по телефону, - розповіла дружина Віктора Павліка.

Також Репяхова показала фото коханого, зроблені у перші дні після операції.

Віктор Павлік переніс операцію на серці: подробиці від дружини

Шок від побаченого, - написала вона. - Коли вперше прийшла в реанімацію, він не розмовляв, нічого не питав і навіть не радів мені.

Також раніше ми писали Сімейні негаразди: дружина Віктора Павліка дніпрянка Катерина Репяхова у сльозах розповіла про складні часи