Дороги Дніпра: цього року відремонтували більше 700 тисяч квадратних метрів

У Дніпрі цього року відремонтували понад 700 тисяч квадратних метрів зруйнованого дорожнього покриття. Це магістральні, внутрішньоквартальні дороги та пішохідні зони, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на ДніпроTV.

За словами начальника управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитра Коробова, цьогоріч виконано багато ремонтів дорожнього покриття, оскільки торік діяла постанова Кабміну № 590, яка забороняла це робити. Головну увагу приділено магістральним дорогам – там, де курсує громадський транспорт.

ремонт доріг

Ремонти зробили у різних районах міста, зокрема й на правому та лівому березі. Це і просп. Миру, бульвар Слави, де застосували комплексний підхід. Зробили нове дорожнє, тротуарне покриття, пониження бордюрів, велодоріжки, тактильну плитку тощо. Також на вул. Робочій замінили верхній шар зруйнованого асфальтобетонного покриття площею близько 80 тисяч квадратних метрів. При ремонті вул. Робочої ще й оновили тротуар на прилеглій вулиці Національної Гвардії. На вул. Кавалерійській теж зробили дорогу. А також і внутрішньоквартальні проїзди у районі згаданих вулиць, – зазначив Дмитро Коробов.

При ремонтах внутрішньоквартальних доріг у місті теж застосували комплексний підхід. Цього року зробили понад 60 локацій. Приділили увагу і оновленню пішохідних зон, зокрема й у нагірній частині міста, де жвавий рух пішоходів.

ремонт доріг

При таких ремонтах теж дотримувалися безбар’єрності. По вул. Сергія Єфремова, пров. Євгена Коновальця припідняли пішохідні переходи, аби автомобілі знижували швидкість. У цілому об’єкти для ремонту доріг обирали ті, які вже давно не ремонтували, була аварійна ямковість. Щодо внутрішньоквартальних доріг, то відпрацювали відповідні заявки від мешканців міста за 2021 рік, – додав Дмитро Коробов.

Дніпрянка Яна схвалює ремонти доріг у місті.

ремонт доріг

Як добре, що у місті комплексно ремонтують дороги. Пересуваюсь різними районами. Як водійці мені ці роботи видно. Наприклад, гарно зробили і вулицю Робочу. Тепер зручно тут їздити. Ще й багато дворів зробили. Підтримую виконання таких дорожніх робіт, адже це не лише комфорт, а й безпека, – підкреслила Яна.

Нагадаємо, раніше ми писали: Сміття зникло за один день: у Дніпрі прибрали звалище за заявою громадян