Дружина 64-річного Сергія Тігіпка народила доньку: як назвали восьму дитину банкіра (фото)

Дружина Сергія Тігіпка Алла Зіневич народила доньку - для подружжя дівчинка стала четвертою спільною дитиною, а колишній віцепрем'єр-міністр України став батьком вже увосьме. Крихітка з'явилася на світ 1 червня, але новиною рестораторка поділилася лише зараз. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.

64-річний Сергій Тігіпко став батьком увосьме

На особистій сторінці в Instagram щаслива мама показала миле відео з новонародженою донечкою і розсекретила її незвичайне ім'я – Юліанна. Пологи проходили в одній з приватних клінік Києва. Жінка подякувала персоналу медичного центру, що "допомогли стати ще щасливіше".

64-річний Сергій Тігіпко став батьком увосьме
В "сторіз" Алла зізналася, що після народження доньки почуття до чоловіка стали ще сильнішими.

Коли думала, що кохати його ще більше вже неможливо... він подарував мені донечку, - написала дружина Сергія Тігіпка.

Також багатодітна мама показала зворушливі кадри знайомства старших братів з маленькою сестрою. Зіневич і Тігіпко виховують синів Сергія (2011), Станіслава (2013) та Олександра (2016).

64-річний Сергій Тігіпко став батьком увосьме

Нагадаємо, 64-річний Сергій Тігіпко до шлюбу з 39-річною Аллою Зіневич, яка є одноліткою його старшої доньки, був двічі одружений і має від цих шлюбів дітей.

64-річний Сергій Тігіпко став батьком увосьме

Першою дружиною банкіра була Наталія Тігіпко, яка у 1984 році народила йому доньку Ганну. Від другої дружини Вікторії бізнесмен має трьох дітей: Тимофія (2002), Анастасію (2005) та Леонтія (2008).

Також раніше ми писали У “Дії” з’явився ще один цифровий документ: який саме та як додати у застосунок