Госпітальєри Дніпра отримали найвищі сертифікати з тактичної медицини та міжнародне визнання

Інструктори КП "Госпітальєри Дніпра" отримали міжнародні сертифікати від NAEMT (National Association of Emergency Medical Technicians). Ця організація є одним із найбільш авторитетних світових центрів підготовки фахівців з тактичної медицини. Про це повідомляє Дніпровська панорама.

Госпітальєри ДніпраГоспітальєри Дніпра

Серед інструкторів, які отримали сертифікати, є досвідчені медики, парамедики, військові та волонтери. Вони пройшли навчання за найвищими міжнародними стандартами та отримали право проводити курси з тактичної медицини, які визнаються в усьому світі.

Це дуже високий рівень, колись він здавався для нас недосяжним. Але варто розуміти, що зараз саме наш український досвід, те як ми воюємо, надаємо домедичну допомогу на полі бою тощо теж стає дуже важливим і цінним. І багато закордонних фахівців приїжджають навчатися до нас, – розповів Олександр, керівник навчального центру КП "Госпітальєри Дніпра".

Отримання міжнародних сертифікатів є важливим досягненням для КП "Госпітальєри Дніпра". Воно підтверджує, що українські фахівці з тактичної медицини відповідають найвищим світовим стандартам. Це також відкриває перед ними нові можливості для розвитку та співпраці з міжнародними партнерами.

Госпітальєри ДніпраГоспітальєри Дніпра

Нагадаємо, раніше ми писали, що 26-річний бойовий медик бригади з Дніпра допоміг відбити ворожу атаку та врятував 32 побратимів.