Хочеш заощадити. У Дніпрі можна купити долари через «Приват24»

Купувати іноземну валюту можна кількома способами. Наприклад, українці можуть обміняти гривні на долари в обмінних пунктах, на чорному ринку або звернутися до відділення банківської установи. Щодо курсу, то, як правило, у банках він найвигідніший, тому кількість валюти там може бути обмежена, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на Businessua.ua

Купівля валюти в касах банку

Обмін валют у касах банківських установ відбувається в порядку живої черги і лише за наявності необхідної валюти в касі відділення банку. Однак, оскільки в таких фінустановах курс валют вигідніший, ніж в обмінниках, там можуть спостерігатися проблеми з фактичною наявністю валюти.

Тому, перш ніж купувати долари або іншу валюту, можна зателефонувати на гарячу лінію банку і дізнатися чи є вона в наявності.

Українці, які хочуть купити валюту в еквіваленті до 400 000 гривень, зможуть зробити це швидко і без надання певних документів, проте якщо валютообмін перевищує 400 000 гривень в еквіваленті, то клієнту потрібно буде надати документи, які підтверджують особу — паспорт громадянина України та РНОКПП.

Зазвичай у банках рідко зустрічається інша іноземна валюта, крім долара та євро, тому серед умов купівлі валюти можна побачити:

  • мінімальний номінал іноземної валюти для валютообміну — 1 долар, 5 євро;
  • бронь готівки для обміну валюти недоступна;
  • валютообмін провадиться однією сумою без дроблення на кілька операцій.

обмін валют

Як купити долари через «Приват24»

Після того як НБУ змінив правила продажу безготівкової валюти, банківські установи запровадили послугу покупки іноземної валюти онлайн. Приміром, українці можуть купити долари у ПриватБанку лише за допомогою мобільного додатку.

Для цього потрібно виконати декілька простих кроків:

  • зайти в мобільний додаток;
  • натиснути на курс валют (перебуває у верхній частині головної сторінки);
  • вибрати валюту;
  • запровадити необхідну суму;
  • натиснути кнопку «Купити»;
  • у новому вікні обрати банківську картку, з якої будуть зняті гривні, та банківську картку, на яку буде зараховано іноземну валюту.

Якщо клієнти банку не мають валютної картки, то її можна оформити в «Приват24», і ця процедура займає всього кілька секунд.

Нагадаємо, раніше ми писали: Соцмережі не вщухають. У Дніпрі мати годувала грудьми в магазині, з'явився коментар Сolin's (відео)