Кінські сили та екіпірування: чим допомагають військовим у Дніпрі

Днями мережа магазинів EVA передала допомогу представникам військової частини десантно-штурмових військ Збройних Сил України, повідомляє Дніпровська панорама.

Перелік включав елементи військової амуніції та екіпірування, взуття, автомобільні колеса, генератори, обігрівачі та інше спеціальне обладнання. Передача відбулася в рамках проєкту «ГЕРОЙCAR». 

В першу чергу, «ГЕРОЙCAR» – це національна платформа для прийому заявок від військових частин, збору коштів та сервісного обслуговування транспорту, який допомагає нашим захисникам і захисницям боронити країну. Та коли виникла можливість допомогти іншими потрібними речами, ми з партнерами – лінією магазинів EVA – також її реалізували, – пояснив Артем Скрипка, керівник «ГЕРОЙCAR».

магазин Єва

магазин Єва

магазин Єва

Наразі завдяки «ГЕРОЙCAR» на фронт відправились вже 222 авто. На цих пікапах транспортують спорядження, евакуюють поранених, на них виконують бойові завдання штурмовики та розвідники, оператори бойових дронів і мисливці за шахедами. Але термін служби машин на фронті набагато коротший, ніж у звичайному житті. 

Підтримати ініціативу «ГЕРОЙCAR» та сприяти придбанню нових пікапів для ЗСУ можна на сайті https://carforhero.com/. Також наприкінці листопада «ГЕРОЙCAR» та EVA започаткували спільну ініціативу «Кінські сили», до якої можуть долучитися всі бажаючі. 

Кожен відвідувач наших магазинів може придбати на касі спеціальну наліпку оберіг, а прибуток від продажу буде спрямований на автівки для військових, – розповіла  керівниця PR-напряму Олександра Гнатик.

Нагадаємо, раніше ми писали: Філатов представив звіт за рік та розповів про пріоритети Дніпра у 2024-му