Космічне серце Дніпра: Борис Філатов привітав містян із 85-ю річницею заснування Чечелівського району

Чечелівський район Дніпра відзначає 85-ту річницю створення. Серед гостей свята – промисловці, освітяни, командувачі військових частин Нацгвардії та ЗСУ і територіального управління та оперативного командування «Схід». Міський голова Дніпра Борис Філатов вручив видатним мешканцям району почесні грамоти.
«Чечелівський район завжди тримався окремо. Це – космічне серце нашого міста. Тут живуть особливі люди, котрі творили славу не лише Дніпра, а й країни. За час моєї каденції та каденції міської ради нам дісталося чимало викликів. Ми вирішували проблеми, що накопичувалися десятиліттями. Однак сьогодні мені не соромно стояти перед вами», – зазначив Борис Філатов під час привітання містян 30 листопада.
Останнім часом у районі відбулося чимало якісних змін. Цього року тут реанімували парк Зелений Гай – реконструювали його центральну алею. Замість занедбаної території створюють рекреаційну зону із сучасним дитячим майданчиком, безкоштовним wi-fi та камерами спостереження. Також на території парку вирішили проблему з підтопленням. Загалом проект став прикладом синергії міської влади та, зокрема, народних депутатів.
Крім цього, у нинішньому опалювальному сезоні будинки району, що живилися від Південного машинобудівного заводу, підключили до оновленої котельні у Центральному районі. Це допоможе вирішити системну проблему із різницею тарифів у місті.
Також уже найближчим часом запустять подовжену лінію тролейбусного маршруту № 19. Це – частина програми міського голови Бориса Філатова з відродження муніципального електротранспорту. Відтак одна з головних міських магістралей – вулиця Робоча – повністю сполучатиметься із житломасивом Тополя, а рух вулицями Каверіна та Уральською стане двостороннім.
Позитивні зрушення у житті рідного району відзначає й дніпрянка Ірина Ракіта. У Чечелівському районі жінка мешкає зі своєю великою родиною, у якій нині зростає п’ятеро дітей.
«Дуже люблю наш район. Живемо на вул. Робочій. Усе дуже зручно. Гарні дороги нам зробили. Краще стало», – розповіла Ірина Ракіта.
Зазначимо, що нині у Чечелівському районі мешкає 112,6 тис. людей. Тут розташовані 7 великих промислових підприємств, 9 медичних закладів, військові частини.