Лікувати безпліддя в Україні. Де можна безоплатно пройти лікування безпліддя в Дніпрі

Безпліддя - це не просто медична проблема, але й справжня життєва драма для багатьох людей. На щастя, сучасна медицина володіє широким спектром методів для подолання цієї проблеми. Першим кроком на шляху до лікування є комплексна діагностика, яка допоможе визначити причину безпліддя у чоловіка або жінки. В Україні існує багато спеціалізованих центрів з лікування безпліддя, де можна отримати кваліфіковану допомогу. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на НСЗУ.

Де можна безоплатно пройти лікування безпліддя

Розповідаємо, де можна безоплатно пройти лікування безпліддя за Програмою медичних гарантій.

Лікування за пакетом “Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (запліднення іn vitro)” можна отримати в 13 лікарнях України.

Це Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука. А також приватні клініки в Києві, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі, Чернівцях, Рівному.

Дізнатися контакти медзакладу з договором із НСЗУ можна на онлайн-мапі “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” https://cutt.ly/pwC6PYuN.

Або зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Кому медична послуга надається безплатно. Як її отримати

Медична послуга "Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій" надається безоплатно за умови встановлення діагнозу “Жіноче безпліддя”, “Чоловіче безпліддя”. Вік пацієнтки на момент початку циклу має бути не більше 40 років.

Детальніше – на сторінці “НСЗУ для пацієнта” 

безпліддя

Нагадаємо, раніше ми писали

Лікарняні в Україні: кому скільки платять і як отримати